Професійно-технічне училище №8 у Чернівцях запрошує на навчання

Професійно-технічне училище №8 у Чернівцях запрошує на навчання

Професійно-технічне училище №8 у Чернівцях запрошує абітурієнтів на навчання за провідними спеціальностями. 

Професійно-технічне училище №8 було засновано у 1979 році за підтримки текстильного об’єднання „Восход”. З 29 грудня 1979 року училище відкрило двері для дівчат та хлопців, які бажали отримати професії ткача, прядильниці, рівняльниці, помічників майстра, а також повну середню освіту.

Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях Запрошуємо на навчання, ПТУ номер 8 у Чернівцях

Пройшли роки. Перехід українського суспільства до ринкових відносин стимулювало педагогічний колектив училища до освоєння нових конкурентноздатних професій: «Кравець», «Кухар», «Кондитер», «Офіціант», «Бармен», «Адміністратор, покоївка, черговий по поверху», «Агент з організації туризму, адміністратор».

На даний момент ПТУ №8 це сучасний навчально-виробничий комплекс, який складається з навчально - адміністративного корпусу, зі світлими, просторими кабінетами зі спецдисциплін та загальноосвітніх предметів, гуртожиток на 360 місць, добре обладнані виробничі майстерні, бар-лабораторія, спортивний зал та спортивний майданчик, актова зала, одна з найкращих бібліотек серед ПТНЗ області, їдальня. В училищі працюють 15 викладачів, 32 майстри, 7 вихователів, бухгалтеріятаадміністрація.

Училище здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за направленнями обласного центру зайнятості.

Професійно-технічне училище №8 запрошує на навчання безкоштовно

На базі 9 класів (термін навчання 3 роки):

з отриманням повної загальної середньої освіти ти можеш отримати наступні професії

 • Кравець,
 • Кухар, кондитер
 • Кухар, офіціант
 • Адміністратор, покоївка, черговий по поверху
 • Швачка (термін навчання 2 роки без отримання загальної середньої освіти)

На базі 11 класів (термін навчання 1,5 років):

 • Кравець
 • Кухар ,кондитер
 • Офіціант , бармен
 • Агент з організації туризму, адміністратор

Для вступу потрібні такі документи:

 • свідоцтво про освіту (оригінал)
 • паспорт (копія)
 • фотокартки 4*6 або 3*4 (6 шт.)
 • медична довідка (форма 086-у)
 • ідентифікаційний код.

Ми будемо раді бачити вас у нашому навчальному закладі!

навчання абітурієнти запрошення на навчання ПТУ номер 8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі