• Головна
  • Як відбувається буріння котловану житлового будинку: основі етапи процесу
Новини компаній
10:00, 30 березня 2021 р.

Як відбувається буріння котловану житлового будинку: основі етапи процесу

Новини компаній

Буріння котловану під котеджний чи багатоповерховий будинок варто довіряти професіоналам, які мають не лише досвід у цьому процесі, а й наявну необхідну техніку для виконання даного виду робіт. Будівельні компанії часто обирають варіант взяття в оренду необхідного парку техніки, аби швидко та згідно з усіма правилами та вимогами до процесу реалізувати поставлене завдання.

Етапи буріння котловану

Як відбувається буріння котловану житлового будинку: основі етапи процесу, фото-1
  • Вибір місця, проведення гео-розвідок, отримання дозвільної документації та цей вид робіт.
  • Якщо є дорожнє покриття чи старий котлован, проведення робіт з демонтажу, глибинного розчищення.
  • Створення заглиблення в ґрунті необхідного розміру, форми та глибини.
  • Відвоз з об’єкту ґрунту, породи, глини.
  • Вирівнювання стін.
  • Встановлення опалубки та монтаж монолітних бетонних опорних конструкцій, що дозволяє надалі побудувати надійний та безпечний будинок.

Стадія підготовки

Для того, щоб процес був виконаний у терміни, швидко та якісно особлива увага приділяється підготовчому процесу. В його рамках вантажна техніка виконує такі завдання:

  • корчування пнів;
  • розчищення завалів снігу, сміття.

Крім того, коли шукаєте підрядника чи орендатора техніки для буріння котловану різної глибини, варто звернути увагу на те, що практично, коли поруч з орендою бурових установок, у тому числі на основі екскаваторів, можна скористатися послугами тягачів, навантажувачів, самоскидів. З їх допомогою транспортується необхідний надалі будівельний матеріал – щебінь, ґрунт, асфальтна крихта, так і вивозиться зайва порода, будівельне сміття. Завдяки спеціалізованій техніці відбувається риття траншей, щоб надалі прокласти комунікації.

Риття котловану відбувається із попереднім вирішенням питань благоустрою та проєктування навколишньої території. Інколи ситуація з буровими роботами може бути ускладнення замерзлим ґрунтом, тому варто попередньо його розпушити гідромолотом чи масштабними буровими установками. Усе це під силу профільній компанії «Бурові технології», яка працює у Західному регіоні, надає послуги оренди відповідної техніки, а окрім того, здійснює експертну оцінку, проводить проєктування та подальше погодження пакету технічних документів. Про особливості надання послуг, їх вартість, можна дізнатися на етапі консультацій на сайті https://drillingtechnology.com.ua/, вказавши свої дані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...