Чи варто навчатись влітку?

Добігає кінця останній весняний місяць і всі вже стомлені за довгий навчальний рік і з нетерпінням чекають літа. Звичайно ж це пора омріяних канікул. Але чи варто ховати у шафу книжки на всі три місяці? Звичайно ж ні! Літо – це чудова можливість покращити знання із тих предметів, які важче давались протягом року. А ще, це ідеальний час для вивчення мови як для дітей, так і для дорослих.

Чи варто навчатись влітку?, фото-1

Звісно ж, діти часто бувають не в захваті від ідеї навчатися влітку, оскільки це їх заслужений відпочинок. І з цим важко не погодитись. Але ж зараз існує безліч методів, які перетворюють навчання з нудного процесу на захоплюючу та веселу гру. Одним із них є літні табори, організовані курсами вивчення іноземних мов. Форма навчання тут значно відрізняється від загального річного курсу. У літньому таборі діти меншою мірою зосереджені над роботою з підручниками і більшою мірою працюють над розвитком навичок спілкування, в ігровій формі відпрацьовують різні комунікативні ситуації, розширюють світогляд, беруть участь у креативних проектах та мають можливість продемонструвати свої таланти у різних галузях. Тому такі заняття не перевантажують дітей, що дає можливість швидше і легше засвоювати інформацію.

Для діток дошкільного віку це також чудовий період для того, щоб починати навчання у групах. Ви неодноразово помічали, як важко залучити дитину до колективу восени, оскільки період адаптації часто супроводжується хворобами і, як наслідок, пропускається значна кількість занять. Влітку ж завдяки достатній кількості вітамінів, тепла та сонця зміцнюється і дитячий імунітет, тож перехід на новий режим та пристосування до взаємодії з соціумом відбувається значно легше.

Що стосується дорослих, то період відпустки – чудова можливість вносити зміни у буденний розклад. Хоч існує думка, що літом важко починати навчання, але ті, хто спробував, переконуються у протилежному. Саме влітку легше знайти вільний час, оскільки дні довші і не такі холодні та дощові, як восени, тому не доводиться «змушувати» себе виходити з дому. У період відпусток досить корисно починати займатись чимось новим, адже найкращий відпочинок – зміна діяльності. Тому, навіть не очікувано для вас самих, всього за кілька місяців можна освоїти новий курс.

Тож не гайте часу, обирайте курси ближчі до Вас та проводьте літо не лише весело, а й з користю усією сім’єю.

Наші адреси:

м. Івано-Франківськ

  • вул. І. Франка 19, ЗОШ №5
  • вул. Довга, 37, ЗОШ №1
  • моб. (098) 071 37 06
  • моб. (050) 317 65 43

  • вул. Івасюка, 11 оф. 10 моб. (097) 801 17 12
  • вул. Целевича, 18А моб. (068) 739 06 44
  • вул. Січових Стрільців, 30Б моб. (098) 071 37 06

смт. Богородчани

вул. Грушевського, 12, ЗОШ №1 моб. (098) 071 37 06, моб. (050) 317 65 43

с. Крихівці

вул. 22-го Січня, 141а, Крихівецька ЗОШ, моб. (096) 276 19 08

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі