• Головна
  • ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківщини: визначилися призери
07:25, 21 червня 2021 р.

ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківщини: визначилися призери

Чемпіон і віце-чемпіон в заключному турі провели очне протистояння, в якому переможця не виявили.

У першому таймі Роман Зварич вивів «Ураган» вперед, а в кінці першої половини гри Іван Дмитрук відправив команди на перерву за рівного рахунку. У другому таймі Володимир Крижанівський з 11-метрової позначки вивів «Прикарпаття-Тепловик» в лідери поєдинку, але черніївці граючи в меншості, Василь Красій на 67-й хвилині побачив перед собою «червоне світло», відігралися. Найкращий пенальтист чемпіонату Ігор Кушецький реалізував 6-те пенальті, і разом з Андрієм Боднаруком з «Ніки-Вовчинець» стають найкращими голеадорами, в активі яких по 13 забитих голів. 2:2 – «Ураган» захопивши лідерство з перших турів пройшов сезон не знаючи гіркоти поразки.

За останнє вакантне призове місце розгорнулась боротьба між чотирма командами.

«Ніка-Вовчинець» до останнього матчу претендувала на третє місце, але граючи в Надвірній проти місцевого «Бескиду» франківці не змогли переграти підопічних Петра Кушлика. У першому таймі Андрій Боднарук ударом з 11-метрової позначки вивів «Ніку-Вовчинець» вперед, а за 5 хвилин Осіобор-Діамонд втратив нагоду відігратися не реалізувавши пенальті. У другому таймі «Бескид» взагалі залишився у меншості, з поля вилучений Микола Ключівський. Проте це господарів не зламало і Олег Куртяник своїм голом встановив нічийний результат. 1:1 – «Ніка-Вовчинець» шоста в таблиці, а «Бескид» піднявся з останнього місця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію