У палаці Потоцьких франківських школярів безкоштовно навчатимуть пантоміми

У палаці Потоцьких франківських школярів безкоштовно навчатимуть пантоміми

У Франківську оголосили переможців літньої хвилі програми «Малі ґранти Теплого Міста». Один із них ініціатива громадської організації Mim-theatre “IF” – «Пантоміма для дітей».

Команда має на меті популяризувати пантоміму як жанр мистецтва серед дітей молодшого та середнього шкільного віку через проведення низки безкоштовних занять для всіх охочих.

Загалом планується провести шість занять, кожне з яких триватиме 45 хв. У рамках зустрічей діти дізнаються коротку історію пантоміми через навчальні відео, навчаться на практиці накладати грим, показувати стилізовані рухи пантоміми та підготуються разом короткі етюди,створюючи групою «історію живих скульптур».

Сума фінансування – 19 725 грн

Один з авторів проєкту Андрій Кирильчук каже, що команда надихнулася ідеєю, яка вже реалізовувалася в Нідерландах.

«Ми вирішили спробувати теж – уже були в кількох школах і бачимо, як діти реагують на пантоміму. Ми показуємо видатні мініатюри Марселя Марсо, гримуємося і гримуємо дітей, показуємо школярам базові рухи. Потім будуємо пантоміму разом з ними і презентуємо для батьків. Ми мріємо, що діти теж полюблять цю справу. Якщо буде зацікавлення серед дітей, то у майбутньому, можливо, і організуємо школу пантоміми», – розповідає Кирильчук.

Заняття будуть проводити у палаці Потоцьких, наберуть дві групи по 25 дітей.

«Кошти гранту будемо використовувати на якісний грим. Також закупимо повітряні кульки, бо це, поміж усього, хороший реквізит. Заняття триватимуть 45 хв. Ми це вміємо, любимо і хочемо цим ділитися. Гадаю, що пантоміма буде набирати обертів, треба дати альтернативу комп’ютерним іграм», – додав Андрій Кирильчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі