
19:31, 8 липня 2021 р.
У Франківську побудують дитячий садок неподалік озера

Івано-Франківська міська рада планує закріпити за Департаментом освіти та науки земельну ділянку площею 1,6 га в межах вулиць Василя Стуса-24 Серпня.
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.
Земельна ділянка відведена під будівництво та обслуговування закладів освіти. Тут планується будівництво дитячого садка.
Зазначимо, що земельна ділянка розташовується на території садово-городнього товариства і прилягає до берега річки Бистриці Надвірнянської. З усіх боків ділянка оточена дачними будинками. Більша частина ділянки – це озеро, а також береги та зелені насадження.
Нагадаємо, що плани будівництва дитсадка на озері вже викликали незадоволення місцевих жителів. Однак, міська влада проігнорувала їхню думку і продовжила розробку земельної документації.
Цікаво, що відомості про земельну ділянку внесли до Державного земельного кадастру через Відділ в Арбузинському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
16:18, 22 грудня
11:50, 16 грудня
09:28, 19 грудня
2
09:21, 20 грудня
Коментарі