Прикарпатські майбутні держслужбовці склали іспит на знання української мови

Прикарпатські майбутні держслужбовці склали іспит на знання української мови

Екзамен на рівень володіння українською мовою для держслужбовців та охочих здобути громадянство вперше відбувся в Івано-Франківську. Іспит складали восьмеро людей, які планують працювати на державних посадах.

За словами заступника директора обласного центру підвищення кваліфікації Любомира Бойчука, іспитові майданчики створили у 13 містах України, у перелік яких увійшов й Івано-Франківськ. Тестування проходитиме тричі на день: о 9:30, 12:30 та 15:30.

Прикарпатка Яна Валіцька планує працювати на державній роботі, тому їй потрібен сертифікат, який підтверджує знання української мови. Напередодні іспиту дівчина пройшла пробне тестування та переглянула правила з української мови.

Читайте також: В Україні розпочалися іспити на знання державної мови. Хто і як складатиме

"Я вважаю, це є справедливо, бо всі будуть впевнені в тому, кого беруть на роботу. Це є важливо, правильне рішення ухвалили", — каже Яна Валіцька.

Іспити відбудуться 20, 22, 27 та 28 липня. Тривалість екзамену на визначення рівня володіння державною мовою становить приблизно 2 години. Адміністратор та інструктор Роман Шкварла стежить за дотриманням правил та допомагає. Перед початком тестів він провів інструктаж для учасників.

Іспит складається з двох частин: письмової та усної. Виходити з аудиторії можна, однак час відсутності зараховується до загального. Поставити на паузу чи зупинити тестування неможливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі