![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:56, 16 жовтня 2021 р.
Франківських школярів познайомили з найважливішими та найнебезпечнішими професіями
![Франківських школярів познайомили з найважливішими та найнебезпечні... Франківських школярів познайомили з найважливішими та найнебезпечнішими професіями](/dist-assets/images/cap.jpg)
Школярам Ліцею №23 розповіли про найважливіші та найнебезпечніші професії. Учні мали змогу поговорити з рятувальниками, медиками та поліцейськими. А ще з патрульними та військовими.
Провели "Майстерню професій" до Дня захисників та захисниць України. Захід присвячений важливим та потрібним професіям. Організував його міський центр зайнятості.
Участь в заході взяли понад 200 школярів. Серед учасників - рятувальник Герман Скомаровський. Він вже два роки ризикує своїм життям, щоб рятувати інших. Каже, що робота не з легких і потребує серйозної підготовки. Адже тільки вага спорядження майже двадцять кілограмів.
Деталі - в сюжеті "РАІ":
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...