
07:07, 26 жовтня 2021 р.
У Дубівцях відкрили сучасну амбулаторію

У Дубівцях відкрили сучасну амбулаторію.
Про це в мережі повідомив народний депутат Ігор Фріс.
Відкрили амбулаторію в рамках "Великого будівництва".
За словами Фріса, медичний заклад відтепер обслуговуватиме близько 2 тисяч місцевих жителів.
Там працюють два кабінети лікаря, процедурна, кабінет щеплень, стерилізаційна, сестринська. Також, є господарські приміщення. Має амбулаторія й власний службовий транспорт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:44, 2 червня
11:27, 5 червня
13:31, Вчора
6
12:03, 1 червня
1
Коментарі