• Головна
  • Чому ламається пісочний фільтр-насос Інтекс. Що робити?
Новини компаній
22:51, 29 жовтня 2021 р.

Чому ламається пісочний фільтр-насос Інтекс. Що робити?

Новини компаній
Чому ламається пісочний фільтр-насос Інтекс. Що робити?, фото-1

Фільтри Інтекс забезпечать надійне очищення басейну від забруднень, але іноді такі надійні пристрої ламаються. Що робити у такому разі?

Звернутися до сервісу або самостійно полагодити?

Питання щодо звернення залежить особисто від власника та, звичайно, гарантійного терміну. Якщо він не закінчився, а Ви самостійно влізли в техніку, то потім уже безплатно ніхто не візьметься ремонтувати. Якщо ж гарантія вже закінчилася, а у Вас є досвід і знання, то чому б не полагодити самому. Єдина проблема, яка виникає у домашніх майстрів – пошук запчастин. Можете звернутися за ними до компанії-виготовника.

Ознаки несправностей

Як зрозуміти, що  песочный фильтр-насос серйозно зламаний, а коли достатньо прочистити:

  • Якщо насос не змішує потік води. Двигун гуде, як під час роботи, а циркуляція відсутня. Спочатку оглядають запірну арматуру та регулятор. Можливо, ненароком перекрили вентиль подачі, або встановили режим «стоп». Якщо все в нормі і правильному положенні, то це проблема в крильчатці. Відразу знайдіть кріплення та огляньте. Якщо воно розбовталося, то при русі валу крильчатка провертається і не обертається.
  • Насос почав видавати не характерні шуми, вода подається уривчасто і як під напором. Це знову проблема крильчатки. Перша – відламані лопаті, друга – щось потрапило і не дає обертатися лопастям. Доведеться розібрати насос і видалити предмет, що потрапив. У разі розкришених лопатей тільки повністю змінювати весь вузол.

Не завжди при ремонті потрібно повністю змінювати вузол. Можна на якийсь час відновити деталь, користуватися басейном, поки знайдете повноцінну заміну деталі.

Чому ламається пісочний фільтр-насос Інтекс. Що робити?, фото-2

Покроковий ремонт двигуна

Якщо двигун видає незвичайний звук при роботі, це сигнал, що в область валу, що обертає, потрапило сміття або зруйновані опори підшипників.

  • Насамперед відключіть насос від мережі. Закрийте воду, стравіть тиск.
  • Розберіть насос для доступу до підшипника та опорних деталей. Щоб визначити ділянку з несправністю, обережно переверніть ротор.
  • Тепер можна витягнути сміття. Найчастіше потрапляють пластикові або силумінові шматочки від маточок. Підшипник потрібно міняти.
  • Тепер зберіть двигун, протестуйте на працездатність.

Якщо тривалий простий насос, він може почати гудіти і не буде обертатися. Це через прилиплу крильчатку до корпусу. Спробуйте акуратно зрушити її та вручну запустити обертання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...