• Головна
  • Народна медицина проти COVID: що говорять лікарі?
19:19, 29 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Народна медицина проти COVID: що говорять лікарі?

Народна медицина проти COVID: що говорять лікарі?

Ситуація з епідемією в Україні розпочалась у березні 2020 року, за цей час хворобу виявили у більш ніж 3,5 мільйонів українців.

Такі дані офіційної статистики. Але є люди, що твердо переконані, що природні зможуть вилікувати все і не звертаються до лікарів.

Мешканки Івано-Франківська розповіли, що через різні обставини чи переконання лікували коронавірус народними методами.

Симптоматика  виявились досить загальною:

  • слабкість;
  • підвищена температура;
  • відсутність або смаку або нюху;
  • закладеність носу;
  • ломота в тілі;
  • першіння у горлі;
  • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
  • затяжні головний біль. 

Методи лікування

Франківки, що поділились з редакцією 0342.ua своїми методами лікування коронавірусної інфекції народною медициною розповіли, що включали у свій звичний раціон цитрусові - лимон і апельсин. 

Також пили настоянки ехінацеї, прополісу, настоянку на хвойних гілочках, калини і обліпихи. Також лікували кашель і загальну слабкість пастою Амосова - вона складається з горіхів, сухофруктів і меду. 

Крім чаїв, в цілях лікування хворі також робили інгаляції небулайзером. Такий метод використовували, коли піднімалась температура і з'являвся кашель.

Це не єдине, що об’єднує франківок, які поділились історіями одужання за народними методами. Ще один важливий фактор - легкийперебіг хвороби.

Кілька франківців розповіли, що вилікували ковід народними методами. Редакція 0342 запитала у медиків, чи вважають вони ефективним таке лікування і до яких наслідків воно може призвести.

Що кажуть медики?

Медики з Івано-Франківського національного медичного університету зазначають, що якщо хвороба проходить у легкій формі, тоді лікування народними методами, зокрема трав’яними чаями і настоянками не матиме негативних наслідків.

- В яких випадках можна лікувати коронавірус народною медициною?

- Лікування коронавірусної інфекції безпосередньо травами можливе тільки за легкого перебігу. Але все ж потрібно звертатись до лікаря, консультуватись, стосовно медикаментів. Народні методи, настоянки і часник з цибулею не гарантують вам стовідсоткового результату, - зазначила фахівець Івано-Франківського національного медичного Університету Надія Шегда. 

Для осіб, що перехворіли коронавірусом, все ще залишаються ризики для здоров’я. Зокрема, потрібно пам’ятати про постковідний синдром.

Медики кажуть, що постковідний синдром може проявлятись у різних проявах та в різний час.

- Чи можна назвати конкретний орган, наприклад легені, який варто перевірити після негативного ковід-тесту?

- Коронавірус вражає організм у найбільш ослабленій його частині чи органі. Проте і постковід також завдає удару по органах, що найменш захищені або вже чимось уражені.

- Коли і до якого лікаря потрібно звернутись, щоб перевірити стан організму після одужання від коронавірусу?

- При появі будь яких симптомів після одужання від коронавірусної інфекції потрібно звернутись до лікаря, та обстежити організм. Проявитись постковідний синдром може як через кілька тижнів так і через кілька місяців після негативного результату на ковід.

Про здачу аналізів і обстеження організму потрібно говорити з сімейним лікарем, оскільки постковід більшою мірою залежить від стану організму та імунітету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #Прикарпаття #медики #народна медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...