
15:55, 30 листопада 2021 р.
З Маріуполя до Франківська доставили медичний кисень, яким лікують хворих на COVID-19

В Івано-Франківській області немає великих кисневих резервів, є тільки добовий запас медичного кисню.
Про це розповів директор Департаменту охорони здоров'я області Ігор Дмитренко, інформує ПІК.
Рідкий медичний кисень використовують для лікування легеневих захворювань, а також для лікування хворих на COVID-19.
За його словами, із Маріуполя на Прикарпаття сьогодні надійшло 20 тонн медичного кисню.
“Доводиться розподіляти кисень в ручному режимі. Але є й позитивна новина. Хочу подякувати компанії ДТЕК за те, що на добровільній, безкоштовній основі надала нашій області 20 тонн рідкого медичного кисню, який сьогодні доправили до Івано-Франківська із Маріуполя”, – сказав Ігор Дмитренко.
За останню добу кількість хворих на коронавірус на стаціонарному лікуванні зросла.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:57
25 червня
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня
Коментарі