
15:02, 2 лютого 2022 р.
Надійне джерело
У Франківську буде платна парковка: 10 гривень за годину

Зокрема, у центрі міста частково змінили схему руху, на вулиці Шевченка — на її відрізку від Січових Стрільців до Гординського. Саме на цій ділянці вулиці Шевченка буде парковка.
Заїзд буде з вулиці Січових Стрільців - а виїзд на вулицю Гординського. Поліція Івано-Франківська такі зміни погодила. Тепер потрібно з ними звикнутись і мешканцям і гостям міста.
Стосовно плати за паркування, чи транзит вулицею, то стоянка вартуватиме 10 гривень за годину. Транзитний проїзд з зупинкою - 10 хвилин будуть безкоштовними, далі - за встановленим тарифом.
На даній частині дороги, на вулиці Шевченка розташована одна зі шкіл міста, тому транзитні зупинки там є потрібними, також є й інші суб'єкти, котрі здійснюють господарську діяльність.
Читайте також: У Коломиї затримали водія "під кайфом" з підробленими правами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
Коментарі