
13:09, 4 лютого 2022 р.
На Прикарпатті оштрафували лікарку, яка підробила COVID-сертифікат

Головне фото ілюстративне
39-річна медична працівниця з Івано-Франківської області оформила COVID-сертифікат невакцинованому пацієнту.
Як інформує пресслужба обласної прокуратури, лікарка одніїє із лікарень Рожнятівського району використана електронний інтернет-ресурс www.medics.ua в розділ «Імунізація «eHealth» свого електронного кабінету та внесла завідомо неправдиві дані щодо особи про нібито здійснення вакцинації від коронавірусної хвороби.
За рішенням суду, на медпрацівницю накладено штраф у розмірі 42 500 гривень.
Читайте також: На Городенківщині знайшли серед поля "нічийний" літак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:57
25 червня
Оголошення
13:50, 17 червня
5
12:15, 19 червня
15:12, 22 червня
Коментарі