
14:05, 26 червня 2013 р.
Випускники Івано-Франківщини накупили золотих медалей? Результати ЗНО гірші у 5 разів
На рівні держави обговорюється пропозиція видавати випускникам золоті чи срібні медалі за результати зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати зовнішнього нещалежного оцінювання на Прикарпатті не підтвердили кількість золотих і срібних медалей випускників загальноосвітніх закладів області. Про це на сьогоднішній колегії Івано-Франківської ОДА повідомив начальник Департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді і спорту обласної держадміністрації Сергій Дерев’янко.
За його інформацією, на Івано-Франківщині школи випустили близько 2 тисяч золотих і срібних медалей. А резульатии ЗНО не підвердили таку успішність прикарпатців. Різниця у 5 разів.
Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк одразу назвав це корупцією. «Ми речі повинні називати своїми іменами. Це говорить про корупційні дії», - стверджує Михайло Вишиванюк.
За словами Сергій Дерев’янка, на рівні держави обговорюється пропозиція видавати випускникам золоті чи срібні медалі за результати зовнішнього незалежного оцінювання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
22:39
12 грудня
20:42
12 грудня
Оголошення
11:13, 5 грудня
14:30, 5 грудня
14:30, 5 грудня
5
11:12, 5 грудня
11:13, 5 грудня
19

Коментарі