• Головна
  • Школярі з Івано-Франківська відкрили «Дні України в Німеччині»
12:06, 1 липня 2013 р.

Школярі з Івано-Франківська відкрили «Дні України в Німеччині»

Переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, учні спеціалізованої школи №5 м. Івано-Франківська Роман Зіммхен і Тетяна Голодрига відкрили «Дні України в Німеччині» під час поїздки офіційної делегації Івано-Франківської області в місто Радеберг (земля Саксонія)

Як повідомив керівник делегації, заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, однією із цілей поїздки було саме відкриття «Днів України в школах Німеччини».

Для цієї мети обрали середню школу імені Людвіга Ріхтера в місті Радеберг, тому що Івано-Франківська область має намір встановити міцні культурні та економічні зв'язки з Федеральною землею Саксонією.

Як зазначив Роман Іваницький, Саксонія - колишня частина Демократичної Республіки Німеччини - успішно пройшла шлях від соціалізму до ринкової економіки і тепер демонструє високі темпи соціального та економічного розвитку. І саме цей досвід Івано-Франківська область хоче використати, беручи участь у спільних бізнес-проектах, обмінюючись делегаціями учнів, студентів, педагогів, вчених, художніми колективами.

Роман Зіммхен і Тетяна Голодрига представили слайд-презентацію Івано-Франківської області та передали для німецьких друзів матеріали про свою школу, місто, область. Таким чином, зазначив Роман Іваницький, ми будуємо свої мости в Європу і залучаємо до цього молодих людей, довіряємо їм відповідальні завдання, з якими вони добре справляються. Це, зокрема, підтвердили і співробітники Посольства України в Німеччині, які високо оцінили ініціативу Івано-Франківської області. Поїздка була організована за сприяння фонду «Відродження Прикарпаття».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...