• Головна
  • ПриватБанк продовжує відкривати відділення з цілодобовими зонами самообслуговування на Івано-Франківщині
Реклама
10:02, 3 липня 2013 р.

ПриватБанк продовжує відкривати відділення з цілодобовими зонами самообслуговування на Івано-Франківщині

Реклама

ПриватБанк продовжує активний розвиток мережі відділень з зонами самообслуговування, що працюють 7 днів на тиждень і 24 години на добу, "відділення майбутнього", в якому клієнтів ПриватБанку обслуговують не тільки банківські працівники, а  й банкомати і термінали самообслуговування.

У Івано-Франківській області в липні запрацює ще одне відділення цілодобового самообслуговування за адресою: м. Надвірна, пл.  Шевченка, 29.

"В зонах самообслуговування немає каси і співробітників, але можна сплатити будь-який рахунок, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування, - говорить керуючий Надірнянським відділенням №2 ПриватБанку, Геннадій Вовк. - Банк розширює свої можливості для того, щоб клієнт і вдень і вночі швидко отримати гроші з депозиту або отримати переказ, в тому числі з-за кордону, зарахувавши його на карту і зняти при необхідності готівку в банкоматі".

Як зазначили в банку, користуватися послугами таких відділень можуть тільки клієнти ПриватБанку - пропуском до зони самообслуговування є пластикова карта. Вони працюють без вихідних та перерв, а отримати всі банківські послуги тут можна за допомогою терміналу самообслуговування і банкомату. Управління такими банківськими роботами зрозуміло і доступно будь-якому клієнту. А для тих, хто буде вперше користуватися системою самообслуговування, у відділеннях є зручні покрокові інструкції з оплати послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на карту.

Прес-служба ПриватБанку повідомляє, що з кожним місяцем в різних регіонах Ураїни постійно будуть відкриватися нові "відділення майбутнього" - цілодобові банківські офіси з зонами самообслуговування.

У Івано-Франківській області працює 208 банкоматів, 221 термінал самообслуговування, 95 відділень, 50 з яких працюють в суботу для своїх клієнтів.

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. У 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП -10 найбільших банків Центральної та Східної Європи. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...