• Головна
  • Держказначейство запевняє, що у Франківську все оплачується
14:01, 5 липня 2013 р.

Держказначейство запевняє, що у Франківську все оплачується

З приводу блокування казначейством рахунків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів начальник управління Держказначейства міста Івано-Франківська Володимир Косик повідомив, що станом на 4 липня захищені видатки (на заробітну плату, харчування дітей у дитячих садках, виїзди швидкої медичної допомоги) по місцевому бюджету оплачені в повному обсязі.

На цю ж дату, згідно з інформацією посадовця, касові видатки по загальному фонду місцевого бюджету міста становили 408 700,4 тис. грн., по спеціальному фонду — 52831,3 тис. грн. Протягом 2 і 3 липня установою були проведені платежі по незахищених видатках по загальному фонду на суму 740,0 тис. грн. та по незахищених видатках спеціального фонду — 7445,0 тис. грн.

Як інформує Голос України, усі платіжні доручення з ремонту доріг у місті уже виконано.З єдиного казначейського рахунка на покриття тимчасових касових розривів надано короткотермінові позики (понад 214 тис. грн.) на заробітну плату працівникам бюджетної сфери та оплату енергоносіїв у сумі понад 214 тис. грн.

А загалом Держказначейство запевняє, що гроші до регіонів надходять, а скарги деяких міст є безпідставними. Водночас в регіональних управліннях відомства пояснюють, що скрута тимчасова, бо бюджетники влітку масово йдуть у відпустки, і одразу перерахувати їм всі соціальні виплати проблематично.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...