15:02, 5 липня 2013 р.
До початку холодів прикарпатські діти повинні бути із теплими вбиральнями
До 1 листопада усі сільські школи області мають мати теплі вбиральні. Таким є одне із рішень колегії департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, засідання якої відбулося вчора під головуванням заступника голови ОДА Руслана Гусака.
«Питання облаштування теплих вбиралень у загальноосвітніх навчальних закладах, яке недавно слухалось на колегії облдержадміністрації, має бути закритим», - наголосив Руслан Гусак. - Після 1 листопада відбудеться об’їзд шкіл на предмет виконання цього завдання, яке не від сьогодні постало перед районними державними адміністраціями».
Заступник голови ОДА Руслан Гусак поставив у приклад членам колегії та її учасникам, заступникам голів РДА, сільські школи Яремчанської міської ради, де, за його словами, такої проблеми не існує, свого часу місцева влада впоралася.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...