08:00, 20 липня 2022 р.
Уряд зафіксував ціну на газ для тепловиків до травня 2023 року
Кабмін зафіксував ціну газу для теплокомуненерго на рівні 7,4 грн до 31 травня 2023 року, тож вартість опалення в новому сезоні не повинна зростати
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише Espreso.tv
Якою б не була ціна на ринку, виробники тепла зможуть купувати газ у новому опалювальному сезоні по 7,40 грн за кубометр. Таке рішення ухвалив 19 липня Кабінет Міністрів.
"Продовжується активна підготовка до опалювального сезону. Приймаємо рішення, згідно з яким “Нафтогаз” продовжить постачати газ виробникам тепла по 7,40 грн за кубометр блакитного палива. Тобто ціна залишається незмінною для всіх теплокомуненерго, і це дозволяє місцевій владі не підвищувати тарифи ні на тепло, ні на гарячу воду. Фіксована ціна на газ залишається до 31 травня 2023 року", – заявив Денис Шмигаль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:29, 16 січня
2
12:21, 13 січня
11:11, 21 січня
13:13, 21 січня
12:44, Сьогодні
live comments feed...