• Головна
  • Користь використання стретч плівки для пакування товару
Новини компаній
13:05, 1 серпня 2022 р.

Користь використання стретч плівки для пакування товару

Новини компаній

Стрейч плівка - багатофункціональний пакувальний матеріал, що використовується у побуті, на підприємствах та виробництвах. Якщо з користю плівки у побутових умовах ми стикаємось кожен день, то використання стрейч плівки від виробника на підприємствах може викликати питання з огляду на велику кількість сучасних пакувальних матеріалів. Тож оглянемо користь використання стрейч плівки під час пакування, зберігання та транспортування товарів.

Стрейч плівка має кілька показників, що впливають на її вибір підприємцями: товщина плівки, що вимірюється в мікрометрах (мкм), ширина полотна, колір, вага рулону, показник престретчу та призначення - для ручної обмотки, чи використання у спеціальних пакувальних машинах.

Області використання необмежені: на підприємствах, складах, виробництвах, при транспортуванні, у будівництві, фармацевтиці, друку.  

Виготовляється та поставляється стрейч плівка оптом у рулонах, туго намотана на спеціальні картонні втулки. Для ручного обмотування рулон використовують без приладдя або з ручним диспенсером для прискорення праці. В машинній обмотці рулон втулка вставляється в спеціальну каретку для обгортання певного вантажу чи палет.  

Ручна та машинна плівка відрізняються насамперед вагою. Плівка для ручної намотки не має бути важча за 3 кг - таким чином не має перевтомлення працівника, тоді як вага машинної плівки залежить від типу обмотувача.

Властивості стрейч плівки 

Самоадгезія - важлива властивість плівки - саме вона відповідає за склеювання шарів між собою та створення герметичного пакування, кілька шарів плівки де дозволять бруду чи волозі потрапити до спакованого вантажу. Водночас плівка не залишає слідів на коробках чи товарі після зняття, як, наприклад, скотч.

Стрейч-плівка відмінно демонструє захисні властивості до проколів або механічне втручання - при завантаженні в автівку на товарі не залишається випадкових подряпин або проколів плівки з боку товару. 

Товщина плівки має значення для кожного виробництва та залежить від товару, що спаковується. Найбільш споживаними є такі типи:

  • 10-15 мкм - використовується для легких вантажів - плівка тонка, проте може використовуватись в кілька шарів для додання міцності.
  • 17-20 мкм - найбільш поширений тип. Плівка міцна, в неї можна спакувати вантаж з загостреними краями, спакувати та з’єднати кілька коробок, що важать близько 1100кг.
  • 23 мкм - надстійка плівка, які можна використати на деревообробному виробництві, в будівельній галузі,  для пакування кутового заліза, важких товарів тощо. 
  • 30-35 мкм виготовляється, зазвичай на замовлення.
стрейч плівки від виробника

стрейч плівки від виробника

Колір стретч плівки також іноді має значення. Прозора плівка - це класика, проте кольорова - зручність у зберіганні. Наприклад, кожна модель взуття може бути спакована у власний колір. Або група товарів, чи товари для постійного клієнту, щоб не переплутати під час відправки або зберігання. Під прозорою плівкою легко побачити штрих-код, або маркування, в той час, як на кольоровій маркування дублюється поверх плівки.

Стрейч плівка, виробництво якої має великий процент серед інших пакувальних матеріалів, має лише  один недолік: період розпаду плівки сягає століття. Під час розпаду в природних умовах виділяються токсичні речовини, що можуть потрапити у грунт та воду. Для мінімізації шкідливого впливу плівка переробляється та знов стає у нагоді. Плівка з вторинної сировини має таки ж властивості, що й с первинної, проте, зазвичай, менш прозора. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#packon #Використання стретч плівки для пакування товару #Розглянемо показники #що впливають на вибір #області використання та важливі властивості стрейч плівки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...