• Головна
  • Малюнки українських дітей наближають перемогу. Виставку «Сміливість бути поруч» відкрили у Варшаві
Новини компаній
17:00, 8 серпня 2022 р.

Малюнки українських дітей наближають перемогу. Виставку «Сміливість бути поруч» відкрили у Варшаві

Новини компаній

5 серпня 2022 року в Українському Домі у Варшаві Кредобанк та БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» відкрили благодійну виставку дитячих малюнків для збору коштів на освітні потреби дітей, що постраждали від війни.

Виставка дитячих малюнків оформлених як постери, триватиме до кінця серпня. Дитячі твори можна побачити в Українському Домі у Варшаві за адресою вул. Заменгофа, 1. Кожен бажаючий підтримати дітей може придбати постер одразу на місці. Отримані кошти від продажу дитячих робіт скерують на освітні потреби українських школярів, які потерпіли від воєнних дій.

«Освічену націю не перемогти, і наша місія в цьому - сприяти розвитку та якісному навчанню наших діток, які розвиватимуть успішну Україну. На сьогодні ми отримали від Кредобанку один мільйон гривень, а також докладаємо від Фундації ще один мільйон гривень та закликаємо усіх долучитися, щоб кожен з українських школяриків, які опинилися у важкій ситуації через війну отримали бажані та необхідні речі для навчання  незалежно від того, як воно проходитиме.», - розповідає голова БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» Соломія Говоруха.

Благодійна виставка діє у межах проєкту «Сміливість бути поруч», яку організував Кредобанк спільно з БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» за підтримки Українського дому у Варшаві/ Фундації «Наш Вибір».

«Ми завжди радо підтримуємо такі ініціативи та в різний спосіб допомагаємо Україні. Нині пропоную не лише подивитися витвори мистецтва маленьких українців, а й особисто долучитися до благодійної місії - придбати постери або листівки та перерахувати кошти на рахунок БО "Фундація Кредо". Таким чином, ви пришвидшите нашу спільну перемогу рідної країни - України! Разом до перемоги!», - говоритьЯкоб Мурашковскі, заступник кординаторки Українського Дому у Варшаві.

В Українідитячі малюнкиможна придбати за посиланням  https://kredoposter.prom.ua/ua/. Ціна постера – 300 гривень.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ«Кредобанк»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...