• Головна
  • Прикарпатський університет співпрацюватиме із Краківською Академією
14:02, 11 липня 2013 р.

Прикарпатський університет співпрацюватиме із Краківською Академією

Підписанням Угоди про співпрацю завершився візит польської делегації Краківської Академії імені Фрича Моджевськего до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Ректор Краківської Академії імені Фрича Моджевськего, професор Єжи Малец та декан Факультету права, адміністрації і міжнародних відносин, професор Ян Відацькі разом з ректором університету Ігорем Цепендою після офіційної частини дводенних переговорів вирішили закріпити наміри співпраці в офіційних документах. Відрадно, що саме в цей час з візитом у Прикарпатському національному університеті перебував Генеральний консул України в Кракові Віталій Максименко. 

В ході візиту делегації, відбулась зустріч з директором Юридичного інституту Валентиною Васільєвою, в ході якої не лише обговорено можливості двосторонньої академічної співпраці та неформальних зустрічей польських та українських студентів в Кракові та Карпатах, але й складено так звану «Дорожню карту співпраці на 2013-2014рр». Остання передбачає умови написання спільних грантових проектів та наукових досліджень у галузі юридичних наук. 

У перспективі співпраці - створення української та польської Школи права, впровадження системи подвійних дипломів та ін. 

«У вашого університету є значний потенціал до співпраці над спільними грантовими проектами, науковими обмінами, стажуваннями, - зазначив ректор Краківської Академії імені Фрича Моджевськего Єжи Малец. – В Краківській академії навчається близько півсотні українських студентів, і ми зацікавлені у подальшій співпраці з Прикарпатським університетом імені Василя Стефаника». Крім того, польські партнери запропонували до розгляду цікаві пропозицій щодо підтримки обдарованої студентської молоді в Україні та Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...