• Головна
  • Як обрати одноразку: на що слід звернути увагу?
Новини компаній
12:35, 30 серпня 2022 р.

Як обрати одноразку: на що слід звернути увагу?

Новини компаній

Існують тисячі різних електронних сигарет та пристроїв для вейпінгу, що випускаються сотнями виробників, якщо не більше, і кожен з них відрізняється від іншого. Вибір для новачка може бути важким і напруженим. Якщо немає попередніх знань про девайси, дуже просто натрапити на неякісний товар чи той, який зовсім не підходить. Звідси часто виникає найпростіший варіант знову повернутися до цигарок, особливо коли такі слова, як бокс-мод й атомайзер використовуються так, ніби вони загальнозрозумілі.

Хоча вибір одноразки — не найпростіша річ у світі, цей процес стає набагато простішим, якщо витратити небагато часу на вивчення доступної інформації.

Різновиди електронних курилок

Існують різні види електронних сигарет та вейпів. Вони варіюються від мініатюрних одноразових ПОД систем, що виглядають як справжні сигарети до великих у стилі «бокс-мод», які виглядають більш технічними і призначені для просунутих парильників. Хоча всі елекронки працюють однаково — нагріваючи рідину, яка перетворюється в пар, між ними є суттєві відмінності.

Як обрати одноразку: на що слід звернути увагу?, фото-1

Можна виділити ключові моменти, які принципово відрізняють вейп та електронні сигарети від звичайних папірос:

  • користувач не вдихає смоли та небезпечні токсини, що виділяються із звичайної сигарети в процесі її горіння;
  • замість диму вейпер споживає пару;
  • курилки — дуже функціональні пристрої, в деяких моделях можна регулювати рівень подачі пари, інтенсивність і ряд інших параметрів.

Завдяки вейпу та електронним сигаретам процес куріння альтернативним способом може бути приємним та потенційно менш шкідливим.

Як правильно користуватися одноразками?

Одноразки — найпростіші пристрої. Все, що вам потрібно зробити, це активувати девайс тривалою затяжкою. Стосовно багаторазових сиг, варто вкрутити картомайзер в акумулятор і використовувати його як звичайну сигарету. Закінчивши роботу з картомайзером, необхідно викинути його, поставивши новий.

Як обрати одноразку: на що слід звернути увагу?, фото-2

Бокс-моди теж не набагато складніші. Ключова відмінність полягає в тому, що резервуар заповнюють електронною рідиною. У системах з баками змійовики можуть зношуватися, і іноді їх необхідно змінювати. Їх також потрібно чистити напіврегулярно. Великі моди та системи баків складніші, а значить не ідеальні для початківців вейперів. Вони часто мають екрани дисплеїв, кілька кнопок і набагато вибагливіші.

Чи рентабельно курити одноразові электронні сигарети або вейпи?

Хоча кожна сигарета готова до вживання, коли ви тільки починаєте парити, спочатку необхідно придбати її, зарядний пристрій, бак і трохи рідини. Експлуатаційні витрати на вейпінг, в основному на купівлю нових випарників та жижі, дуже низькі. Проте залежно від вибраного пристрою початкові суми можуть бути досить високими. Дуже важливо встановити собі бюджет. Він відіграє ключову роль у виборі девайсу, з якого почнете власну подорож по вейпінгу. Подумайте про те, скільки куритимете і як це позначиться на часі.

Якщо хочете отримати задоволення з мінімальними затратами, одноразова POD система — найкращий варіант. Після закінчення рідини вона потребує утилізації та купівлі нового девайсу.

Як довго прослужить електронка?

Якщо збираєтеся багато користуватися вейпом протягом дня, потрібний пристрій з акумулятором, якого вистачить надовго. Для легких курців, ймовірно, буде достатньо одноразки, проте ви можете використовувати вейп-ручку або подібний пристрій для додаткових функцій, які вони можуть запропонувати. Для затятих обов'язково знадобиться боксмод початкового рівня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...