![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
20:00, 26 серпня 2022 р.
«Моя зброя – це музика». Музикант гурту ТНМК служить у франківському полку Нацгвардії (ВІДЕО)
![«Моя зброя – це музика». Музикант гурту ТНМК служить у франківськом... «Моя зброя – це музика». Музикант гурту ТНМК служить у франківському полку Нацгвардії (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Музикант гурту ТНМК Костянтин Жуйков розповів про службу в Нацгвардії та роль музики під час війни.
Про це пише Галка.
З часу масштабного нападу окупантів на Україну до сил оборони приєдналося чимало відомих людей. Спортсмени, співаки, письменники і актори, демонструючи приклад громадянської відповідальності, взяли в руки зброю й стали на захист свого дому й своєї Батьківщини. Констянтин Жуйков бас-гітарист та один із засновників українського легендарного хіп-хоп гурту Танок на Майдані Конґо.
Після нападу загарбників чоловік евакуював сім’ю і приєднався до лав Національної гвардії України, щоб разом з побратимами і однодумцями служити і наближати перемогу України.
«Моя зброя це музика. Це наша творчість, наші проукраїнські, патріотичні пісні. Більшість наших пісень про Україну, про любов до неї і про боротьбу, – ділиться думками музикант, – Дуже важливо, щоб люди жили не лише проблемами, але щоб у них була віра в те, що все буде добре, що ми переможемо. Що Україна буде квітучою європейською державою», – йдеться у дописі на facebook-сторінці 50 полку імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...