Новини компаній
12:00, 30 серпня 2022 р.

Англійська для дошкільнят

Новини компаній
Англійська для дошкільнят, фото-1

У дитячому віці зазвичай легко даються нові знання. Тому в багатьох дитячих установах, центрах раннього розвитку або в дитячих садках, застосовуються спеціальні курси для вивчення англійської мови, в яких починають знайомство малюків з новою мовою. У початковій школі англійська мова для дітей Одеса, починають вивчати вже з першого класу. В інших вивчення може початися трохи згодом, з четвертого класу. Або можуть додавати до вивчення ще одну нову додаткову мову. Дитячі психологи вважають, що в ранньому віці можна дитину навчати двом іноземним мовам.

Які переваги дає вивчення англійської мови у ранньому віці:

  • Дитина отримує інтелектуальний розвиток
  • Навчання проходить швидше, тому що вивчаючи дві мови відразу у дитини з'являється здатність розуміти інші мови.
  • Відкриття світу, здатність занурення у вивчення іншої нової культури.

Коли дитина досягає віку 9-ти місяців, вона починає вимовляти звуки довкілля. Перші слова починають вимовляти трохи пізніше від 12 до 18 місяців і навіть самостійно вміють складати короткі речення. Англійська мова для маленьких діток IELTS Одеса, від двох до трьох років, особливо цікава в середовищі, де один із батьків розмовляє однією мовою, а другою іншою. Таким чином у дитини є можливість вивчення відразу 3-х мов, своєї рідної та двох іноземних.

Це зумовлено тим, що вивчаючи кілька мов у ранньому віці у дитини формується єдиний нейронний зв'язок. Діти дуже допитливі та будь-яку нову інформацію вбирають як суху губку воду. Тому батьки повинні скористатися цим моментом, а не припиняти його.

У різних навчальних закладах викладачі застосовують вивчення англійської мови Toefl Одеса за допомогою захоплюючих та барвистих ігор. Зазвичай діти від 3 до 5 років вивчають англійську мову в ігровій формі, після чого урок закінчують розфарбовуванням будь-яких картинок або укладанням виробів. У шкільній програмі на сьогоднішній день, користуються прискореними курсами, і вже на 2-3 тижні діткам починають ставити завдання з читання, незважаючи на те, що вони ще не зовсім освоїли алфавіт і транскрипцію.

Звичайно в такому швидкому темпі навчання батьки починають стикатися з купою проблем, коли дитина відмовляється вчити мову і починає нудити. Що ж можна зробити у разі для батьків. З самого початку дитини потрібно ввести в англійське середовище безболісно, ​​вигадати мотивацію та зацікавити у вивченні розмовної англійської мови.

розпочинати базовий курс потрібно з 4-5 років, але перш ніж це зробити, потрібно проконсультуватися з логопедом-дефектологом, тому що англійська артикуляція набагато відрізняється від російської чи української.

З чого почати? Домашні заняття та самостійне навчання.

Потрібно навчання розподілити поетапно. Спочатку вивчається абетка. Для дитини можна виготовити яскраві картки з англійськими літерами і по них розпочати навчання, так дитині буде легше запам'ятовувати літери. Після вивчення алфавіту, можна розпочати навчання звуків, буквосполучень, транскрипцій тощо. всі заняття потрібно оформити в ігровій формі. Так як дитині грати подобатися найбільше, вона не помітить як під час гри став запам'ятовувати зовсім для неї нову мову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...