![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
20:17, 4 вересня 2022 р.
Рятувальники надали допомогу мешканці Івано-Франківська, яка травмувалася у горах
4 вересня о 12:50 до чергового пошуково-рятувального відділення селища Ворохта поступило повідомлення від туристів про те, що під час спуску урочищем Явір в смт. Ворохта жінка травмувала нижню кінцівку.
Про це інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Для проведення рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення смт. Ворохта, у складі 5 чоловік та 1 одиниці техніки.
О 13:30 рятувальники знайшли туристів, та іммобілізували нижню кінцівку травмованій жінці, після чого транспортували постраждалу особу до підніжжя гори, звідки вони на власному транспорті направилися до місця постійного проживання.
![Рятувальники надали допомогу мешканці Івано-Франківська, я..., фото-1 Рятувальники надали допомогу мешканці Івано-Франківська, яка травмувалася у горах, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...