![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
08:00, 5 вересня 2022 р.
Житель Прикарпаття пробіг 250 км, щоб помогти ЗСУ
![Житель Прикарпаття пробіг 250 км, щоб помогти ЗСУ Житель Прикарпаття пробіг 250 км, щоб помогти ЗСУ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Бігун-ультрамарафонець, рекордсмен України з ультрамарафонського бігу Микола Таран пробіг 250 км, збираючи на шляху кошти для окремого 58 зенітно-ракетного батальйону ОК “Схід”.
Про це інформує КУРС.
Микола розпочав свій одиночний благодійний забіг у селі Небилові на Рожнятівщині, а через 6 днів фінішував у Чернівцях. Загальний час власне бігу склав 22 години.
Ідею пробігу спортсмен запозичив з ісландського ультрамарафону Ice&Fire.
“Оскільки в Україні війна, то я не зміг цього року репрезентувати Україну на цих змаганнях і тому вирішив пробігти дистанційно. В такий час мені не хотілося бігти просто для себе, тому я вирішив допомогти своїй знайомій, Яні Бендак, вона займається благодійною діяльністю. Вирішив збирати гроші своїм бігом на окремий 58-ий зенітно ракетний батальйон”, – розповів Микола Таран.
У суботу на фініші Микола біг 17 км під сильною зливою.
“Це було складне для мене випробовування. Кожного дня все менше і менше в мене було сили, тільки віра в себе, допомога людей і ціль, мені не давала зійти із шляху. Я надіюся що я своїм прикладом покажу, що кожний українець, не зважаючи на яких він/вона фронтах, може допомогти нашим воїнам!”, – каже Микола Таран.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...