
10:29, 10 вересня 2022 р.
Данілов висловився про закінчення війни в Україні та назвав завдання щодо Росії

Закінчення війни України з Росією – це звільнення всіх українських територій.
Якщо РФ залишиться такою ж, як і є, то початок нею ще однієї війни – лише питання часу, розповів секретар Рада національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю "Голосу Америки".
За його словами, "тому наше завдання – зробити Росію такою, щоб у неї не було навіть бажання думати, що вона може нападати на сусідів, тим паче у такій спосіб, як вона зробила по відношенню до нашої країни".
Чиновник вважає, що війна України з РФ буде важка і складна, але цю роботу Київ та його партнери мають виконати на відмінно, щоб врешті-решт поставити крапку у питанні впливу Кремля на найближчих сусідів.
"…Щоб у РФ взагалі пропало бажання займатися такими речами та пхати свого носа до України, розповідати, як нам треба жити…", – підкреслив Данілов.
Секретар РНБО додав, що армія України зупиниться там, де будуть закінчуватися інтереси нашої держави, і це буде залежати від багатьох обставин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
08:17, 15 грудня
25
09:21, 20 грудня
15:34, 19 грудня
12:44, 15 грудня
40
10:41, 12 грудня
6
Коментарі