• Головна
  • Антиколлектор - ефективна боротьба з колекторами на території України
Новини компаній
16:22, 20 вересня 2022 р.

Антиколлектор - ефективна боротьба з колекторами на території України

Новини компаній
Антиколлектор - ефективна боротьба з колекторами на території України, фото-1

Досить часто на практиці трапляються ситуації, коли банківські установи та мікрофінансові організації передають контактні дані власних клієнтів у спеціальні колекторські фірми, де працюють такі спеціалісти, як колектори. Потрапляючи до рук представленої категорії фахівців, кожна людина зустрічається з систематичними дзвінками навіть у нічний час, де колектори використовуючи методи психологічного тиску, погрози, підроблені рішення суду та листи різноманітного характеру, намагаються надавити на людину. Представлені методи тиску й не єдиними, так як досить часто такі спеціалісти систематично турбують сусідів, родичів, друзів та навіть співробітників по роботі. Щоб захиститися від нав'язливого впливу колекторів, варто звернути увагу на проект Антиколлектор. Це спеціальний форум, на якому можна ознайомитися із базою даних боржників різноманітних мікрофінансових організацій та банківських установ та проект, який допоможе позбутися від нав’язливого впливу колекторів.

Які види допомоги може надати антиколлектор?

У тому випадку, якщо людина стала жертвою неправомірної діяльності таких спеціалістів, як колектори, є можливість звернутися за допомогою до антиколлектора, де можна отримати наступні види допомоги:

  • надання якісного захисту під час судових розслідувань;

  • надання якісних послуг зі сторони адвокатів, які повністю розкажуть, як правильно ввести роботу з колекторами, щоб не отримати серйозні проблеми;

  • повний контроль ситуації, яка відбулася з колекторами;

  • надання послуги, пов'язаної з повною відміною виконуючого напису нотаріуса.

Під час замовлення представленої категорії послуг кожна людина має можливість отримати максимально якісну допомогу зі сторони висококваліфікованих юристів, що у подальшому надасть можливість зекономити суттєву частину грошових надходжень. Окрім того, надаються послуги якісного захисту під час судових розслідувань, в особливості тоді, коли відбулося незаконне списання пені, штрафу або відсотків. Спеціалісти роблять все можливе для того, щоб визнати діяльність колекторів незаконною та неправомірною.

На офіційному ресурсі форуму "АнтиКоллектор" у кожної людини є можливість ознайомитися з відомими колекторськими компаніями України та відгуками зі сторони тієї категорії людей, які раніше з ними зустрічалися на практиці. Окрім того тут надаються якісні рекомендації стосовно того, як спілкуватися з колекторами та зробити так, щоб не потрапити під їх негативний психологічний вплив. На ресурсі окремою категорією виступають юристи, до яких у кожної людини є можливість звернутися за допомогою, якщо виникли суттєві проблеми під час роботи з колекторами. Саме вони нададуть максимально висококваліфіковану допомогу та допоможуть правильно спілкуватися з колекторами, щоб обійти стороною різноманітні проблеми, які можуть виникнути на практиці. При потребі на форумі є окрема категорія «Статті», в яких знаходиться корисна інформація стосовно спілкування з колекторськими компаніями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...