• Головна
  • Що краще – стартер із редуктором чи без нього
Новини компаній
10:39, 30 вересня 2022 р.

Що краще – стартер із редуктором чи без нього

Новини компаній
Що краще – стартер із редуктором чи без нього, фото-1

Коли двигун запускається, відбувається ряд процесів, важливу роль для яких відіграє такий механізм як стартер. Це пристрій пускової системи, що розкручує вал до необхідної частоти обертання. Воно є досить складним механізмом, який відповідає за те, наскільки швидким і ефективним буде запуск авто. Він має кілька різновидів – пристрій може бути з редуктором або без нього.

Який з них краще – питання, яке частіше виникає у людей, які мають досить застарілі моделі транспорту, оскільки ще до початку нульових такий вид пускового механізму практично не зустрічається. На сьогоднішній день на авто в основному встановлюються редукторні стартери «нового покоління» – тут altstar.ua/reduktor-startera можна ознайомитися з ціновою політикою. Розглянемо, чим відрізняються такі пристрої.

Відмінні риси стартерів з редуктором і без нього

Загалом, надійність редукторного пристрою вища. Він має лише одну слабку ділянку – це обгінна муфта, на якій є шерстерня, що зношується досить швидко. Однак в іншому пристрої більш надійні. Досвідчені автовласники знають, що у простих стартерів проблемні щітки і механізми, що втягують, через що їх потрібно часто ремонтувати.

Якщо розглядати ремонтопридатність двох видів пристроїв, то треба сказати, що працездатність моделі без редуктора відновлюється простіше, за рахунок максимальної простоти конструкції, з цим зможе впоратися навіть автолюбитель-початківець.

Пристрій із редуктором трохи складніший. Щоб його правильно зібрати, треба мати певні навички в ремонті подібних конструкцій. Однак термін служби всіх деталей (за винятком бендиксу) на редукторних моделях більший, а значить, ремонтні роботи потрібні набагато рідше.

Енергоспоживання пристроїв з редуктором значно нижче. Це зумовлено присутністю додаткового механізму, що підсилює крутний момент. Щоб порівняти, наведемо усереднені показники різних видів стартерів:

  • прості 3 квт;
  • редукторні – 1,8 квт.

Значення зазначені умовно, цей параметр залежить від об'єму циліндра та виду палива.

Враховуючи всі ці фактори, стає зрозумілим, що стартер з редуктором краще. Він довше служить, споживає менше енергії. Тому якщо ви плануєте міняти стартер, то бажано вибирати ефектнішу модель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...