• Головна
  • У першому півріччі 2013 року івано-франківці оплатили банківськими картами вдвічі більше покупок ніж за анлогічний період 2012 року
Реклама
08:20, 17 липня 2013 р.

У першому півріччі 2013 року івано-франківці оплатили банківськими картами вдвічі більше покупок ніж за анлогічний період 2012 року

Реклама

За перше півріччя 2013 року жителі Івано-Франківська близько 2 млн разів оплачували свої покупки за допомогою банківських карт ПриватБанку, що у два рази більше, ніж у 2012 році. Грошовий оберт також збільшився вдвічі та сягнув 237 млн грн проти 100 млн у 1-му півріччі 2012 року.

За даними дослідження ПриватБанку, сума середнього чека при розрахунку жителями України пластиковими картами в торговельній мережі за перший квартал 2013 року була меншою, ніж у 2012-му, і склала 140 грн, що свідчить про зростання популярності безготівкових розрахунків.

В Україні найактивніше використовують банківські картки для оплати покупок жителі таких міст, як Дніпропетровськ і Київ, а на Івано-Франківщині, крім обласного центру, безготівковим розрахункам надають перевагу в Калуші та Коломиї.

У порівнянні з іншим областями, Івано-Франківська область також займає провідні позиції у безготівкових розрахунках фізичних осіб в торговельно-сервісних мережах.

У той же час, Україна наразі помітно відстає від інших країн Європи у використанні безготівкової оплати. Якщо в Україні за минулий рік зафіксовано 4,5 карткових транзакції в розрахунку на одного жителя, то в Данії цей показник склав 215 транзакцій.

У Івано-Франківській області працює більше 1100 POS-терміналів, 221 термінал самообслуговування, 208банкоматів95 відділень50 з яких працюють в суботу для своїх клієнтів.

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. У 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП -10 найбільших банків Центральної та Східної Європи. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...