• Головна
  • Кожен другий Івано-Франківський пенсіонер отримує пенсію через ПриватБанк
Реклама
11:42, 19 липня 2013 р.

Кожен другий Івано-Франківський пенсіонер отримує пенсію через ПриватБанк

Реклама

Кожен другий Івано-франківський пенсіонер отримує пенсію за допомогою пенсійних карт Приватбанку. Як повідомила прес-служба банку, на сьогоднішній день кількість власників пенсійних рахунків і карток ПриватБанку досягло майже 75 тисяч. З початку року в Івано-Франківській філії ПриватБанку відкрили 3680 нових пенсійних рахунків. Таким чином через ПриватБанк отримує пенсію близько половини всіх пенсіонерів в області.

"Кожен власник пенсійної карти сам обирає зручний для себе спосіб отримування пенсії, говорить заступник керівника напрямку "Просування соціальних програм" ПриватБанку в Івано-Франківській філії, Олександра Ворона. - Наша пенсійна програма доволі зручна, тому банк і займає лідируючі позіції і цій галузі. Пенсіонери - це, нажаль, незахищена ланка суспільства, а в банку пенсіонери відчувають до себе особливе ставлення".

За даними банкірів, найактивніше користуються пенсійними картами в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Івано-Франківській областях. При цьому, клієнти-пенсіонери є одними з найбільш "просунутих" у банку - через Інтернет-банк Приват24 оплачують рахунки більше 1,5 тисячі Івано-Франківських пенсіонерів, регулярними платежами користується більше 10 тисяч пенсіонерів в області - клієнти ПриватБанку.

У Івано-Франківській області працює 221 термінал самообслуговування, 208 банкоматів, 95 відділень, 50 з яких працюють в суботу для своїх клієнтів.


ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів чоловік користується пенсійними депозитними програмами банку. Пенсійна картка або рахунок в Приватбанку оформляються безкоштовно, на залишок коштів нараховується дохід 10% річних. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних платежів для пенсіонерів проводиться без стягнення комісії. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банку Бонус+ при розрахунках карткою в торгових точках і аптеках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...