• Головна
  • Застережіться від штрафних санкцій - подайте звітність не пізніше 22 липня!
15:20, 19 липня 2013 р.

Застережіться від штрафних санкцій - подайте звітність не пізніше 22 липня!

Граничний термін подання звітності за червень 2013 року припадає на 20 липня, який є вихідним (субота). У зв’язку з цим, останнім днем приймання податкової звітності є операційний (банківський) день, що наступає за вихідним – 22 липня (п.49.20 Податкового кодексу України).

Зокрема, це податкові декларації з ПДВ за червень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю, копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за червень в електронному вигляді усіма платниками ПДВ, декларації акцизного податку за червень, розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за червень, податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України за червень та інші.

 

Також, мають подати звітність юридичні та фізичні особи, які перебувають у стадії припинення, але ще не зняті з обліку в податковій інспекції.

Податкова декларація подається особисто платником податків, або засобами електронного зв’язку з дотриманням умов реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

Подайте звітність вчасно, і це застереже вас від застосування  штрафних санкцій, а посадових осіб - від притягнення до адміністративної відповідальності.

                                                                        

Прес-служба Головного управління

Міндоходів в Івано-Франківській області

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...