• Головна
  • Рейтинг найбільших нардепів-прогульників від Прикарпаття
16:44, 22 липня 2013 р.

Рейтинг найбільших нардепів-прогульників від Прикарпаття

Громадська мережа ОПОРА підбила підсумки піврічної діяльності народних бранців Верховної Ради від Прикарпаття. 

Зокрема, активісти визначити депутатів, які сумлінно відвідували пленарні засідання Верховної Ради та видокремили найбільших прогульників. 

Згідно зі звітом ОПОРИ, за письмовою реєстрацією за кількістю пропусків перше місце посідає нардеп Володимир Купчак, який пропустив 8 сесійних засідань, що становить 15% від загальної кількості. 

На другій сходинці із результатом 4 “прогули”, що становить 8% опинилася Ольга Сікора. 

Жодної письмової реєстрації не пропустили Василь Гладій, Юрій Дерев’янко та Олександр Сич. 1 “прогул» у своєму активі мають Олександра Донія та Анатолія Диріва. 

Відповідно до електронною реєстрацією також лідирує серед прогульників із Прикарпаття Володимир Купчак (22 засідання або 43% від загальної кількості). Поруч з ним йде Олександр Доній, який «показав» аналогічний результат. 

Наступною у списку бачимо Ольгу Сікору (19 засідань або 37%). 14 “прогулів” або 19% — у Юрія Дерев’янка, 8 пропущених засідань або 16% — у Василя Гладія, 7 засідань або 14% — в Анатолія Диріва, 4 засідання або 8% від загальної кількості засідань Верховної Ради України — в Олександра Сича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...