• Головна
  • В Івано-Франківську 40 обдарованих учнів отримуватимуть стипендію від міської ради
14:00, 9 грудня 2022 р.

В Івано-Франківську 40 обдарованих учнів отримуватимуть стипендію від міської ради

В Івано-Франківську 40 обдарованих учнів отримуватимуть стипендію від міської ради. Випускникам даватимуть по 2 тис. грн щомісяця упродовж навчального року, решта одержуватиме по 1 тис. грн щомісячно, повідомила Суспільному директорка департаменту освіти і науки міської ради Вікторія Дротянко.

Учнів, яким призначили стипендії, визначили на засіданні колегії департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради шляхом таємного голосування.

У 2022/2023 навчальному році стипендії отримуватимуть:

  • Марія Бараболюк — ліцей ім. Миколи Сабата;
  • Софія Макар — ліцей ім. Романа Шухевича;
  • Софія Іванова — ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Анна Ємчук — ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Олексій Лис — ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Тимофій Матвійчук — ліцей № 1;
  • Віталій Пристай — ліцей № 2;
  • Віра Журавель — ліцей № 3;
  • Марія Віхтюк — ліцей № 3;
  • Вікторія Банасевич — ліцей № 5;
  • Яна Савчук — ліцей № 6 ім. Івана Ревчука;
  • Каріна Шуляр — ліцей № 7;
  • Нестор Горчак — ліцей № 7;
  • Софія Тріщук — ліцей № 11;
  • Олександр Малінін — ліцей № 12;
  • Дарія Томенчук — ліцей № 13;
  • Богдана Кащук — ліцей № 16;
  • Софія Федорів — ліцей № 20;
  • Юлія Тимків — ліцей № 25;
  • Адріана Кільчицька — фізико-технічний ліцей;
  • Андрій Рудяк — спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1;
  • Денис Цап — дитячо-юнацька спортивна школа № 2;
  • Ярослав Тарабалка — дитячо-юнацька спортивна школа № 3;
  • Ярослав Цимбалюк — Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання;
  • Софія Облещук — Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання;
  • Вікторія Шумахер — Центр дитячої та юнацької творчості;
  • Владислав Іванов — Центр дитячої та юнацької творчості;
  • Анна Фтемова — дитяча художня школа;
  • Леся Павук — дитяча музична школа № 1 ім. Миколи Лисенка;
  • Маркіян Скотник — дитяча музична школа № 2 ім. Василя Барвінського;
  • Данило Кінь — дитяча музична школа № 3 ім. Анатолія Кос-Анатольського;
  • Богдан Цюпер — міська дитяча екологічна станція;
  • Авеліна Семанишин — Мала академія наук;
  • Максим Скиданчук — Центр освітніх інновацій;
  • Андрій Угренюк — Центр освітніх інновацій;
  • Максим Гикавець — Центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Володимир Фіголь — Центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Анастасія Лич — Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери;
  • Соломія Мендела — Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери;
  • Олександра Козин — вище художнє професійне училище № 3.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...