Новини компаній
09:48, 18 грудня 2022 р.
Як вибрати гелевий акумулятор?
Новини компаній
Гелеві акумулятори – новий тип резервного живлення, яке використовують практично для будь-яких напрямків діяльності, де потрібне автономне постачання електроенергії. Основа таких акумуляторів – свинцево-кислотна взаємодія, внаслідок чого можна отримати потужний електричний імпульс і живлення постійним струмом на тривалий час. Вони не потребують обслуговування і дуже витривалі у експлуатації, саме тому стали популярними для застосування у більшості резервних систем живлення.
Підібрати необхідної ємності та потужності гелеві акумулятори можна на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/akkumulyatory/gelevyj-gel/ де вони пропонуються у великому асортименті та від провідних виробників: Ventura, LogicPower, Challenger, Merlion, NetPRO та інші. Ці необслуговувані герметичні акумулятори пропонують швидкий заряд, підтримку параметрів отриманої енергії навіть за постійного простою. І що ще важливо – вони безпечні у застосуванні та постійній експлуатації.
В інтернет-магазині Power Solutions можна обрати такий вид акумуляторів із різною ємністю, напругою та напрямками застосування. Ми ж повернемось до теми нашої публікації та звернемо увагу на декілька важливих параметрів за якими варто обирати цей тип акумуляторів.
Обирайте правильну напругу: 6/12 вольт
Ці акумулятори є у великому асортименті. Тому не варто дивуватись, що є, наприклад версії на 6-вольтове та 12-волтьтове живлення. Це важливо для показників ДБЖ, оскільки від акумулятора необхідної ємності і потужності, але вихідною напругою 6 вольт, працювати 12-вольтовий ДБЖ не буде.
Місткість: важливо для нормальної експлуатації ДБЖ
Чим вище місткість заряду енергії, тим більше часу пропрацює техніка від акумулятора. Розраховувати цей параметр краще із спеціалістами, оскільки він має багато змінних. Крім того, варто враховувати особливості роботи ДБЖ.
Ось приблизний розрахунок, за ідеальних умов експлуатації нового акумулятора для середнього споживання квартири, де працює мінімум приладів і необхідних видів електроспоживачів:
- навантаження 1000 Вт;
- ККД інвертора – базова, усереднена величина 0,8;
- вихідна напруга акумулятора – 12 В;
- час автономної роботи – 60-70 хвилин за повного навантаження.
Ємність такого акумулятора має складати приблизно 100-105 ампер/годин. І ще одна порада. Гелеві акумулятори менш потужно віддають заряд, тому їх краще застосовувати для тих приладів, де не потрібні високі піки споживання. Крім того, для них варто придбати хороший зарядний пристрій, який буде дбайливо заряджати сам акумулятор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:58
13 грудня
Спецтема
Оголошення
22:24, 1 грудня
1
18:48, 7 грудня
1
10:50, 12 грудня
6
live comments feed...
Коментарі