
08:01, 29 липня 2013 р.
На Франківщині загинув чоловік, який стрибнув в басейн
28 липня о 18.20 на території приватної садиби у с. Княждвір Коломийського району стався нещасний випадок.
51-річний житель м. Коломия, виконуючи стрибок в басейн, отримав травму голови.
Потерпілий від отриманої травми помер на місці події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
8
15:17, 22 червня
13:50, 17 червня
9
08:14, 19 червня
23:01, 15 червня

Коментарі