• Головна
  • Майже сто боржників обмежено у праві виїзду за кордон
12:42, 30 липня 2013 р.

Майже сто боржників обмежено у праві виїзду за кордон

Головним управлінням Міндоходів в області спільно з державною виконавчою службою направленно 946 звернень до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України фізичних осіб або керівників юридичних осіб, які допустили податковий борг. На сьогодні судами задоволено 92 таких звернення. Як результат, за виконавчими документами з початку року стягнуто 2,4 млн.грн. податкового боргу.

Нагадаємо, з ініціативи Головного управління Міндоходів в області у січні п.р. розроблено план організаційних заходів по взаємодії органів Міндоходів та державної виконавчої служби  при виконанні судових рішень про примусове стягнення податкового боргу платників податків. Щоквартально проводиться звірка з ДВС по виконанню виконавчих документів за позовами міндоходівців щодо стягнення податкового боргу.

Загалом, з початку року до суду направлено 383 позови про стягнення податкового боргу на загальну суму 21,4 млн.грн. В користь податкових органів прийнято 120 постанов суду, які залишені у силі судами апеляційної та касаційної інстанцій, на загальну суму 4,8 млн.грн.

Прес-служба Головного управління Міндоходів в вано-Франківській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...