Новини компаній
13:00, 23 лютого

Рецензія про книгу «11/22/63»

Новини компаній

22 листопада 1963 року — це дата вбивства Джона Ф. Кеннеді, 35-го президента США. Що сталося б, якщо була можливість повернулись у минуле та врятувати Кеннеді? Думками про це ділиться Стівен Кінг у своєму фантастичному романі «11/22/63», відправляючи Джейка Еппінга — головного героя — у минуле.

Купити книгу за вигідною ціною можна на «Yakaboo», відвідавши сайт або магазин в Києві.

Рецензія про книгу «11/22/63», фото-1

Про автора

Майже неможливо переоцінити вплив Стівена Кінга. За останні чотири десятиліття жоден письменник не домінував у сфері жанрового письма, як він. На сьогоднішній день Кінг є єдиним автором в історії, у якого понад 30 книг стали бестселерами №1. Зараз він має понад 70 опублікованих творів, багато з яких стали культурними іконами, і його досягнення виходять настільки далеко за межі одного жанру, що неможливо обмежити його одним.

Про роман «11/22/63»

У всіх роботах Стівена Кінга є домішка надприродного. У романі «11/22/63» це кроляча нора в минуле, що з’являється в Лісабон-Фоллз, невеличкому містечку в штаті Мен.

З одного боку 2011 рік. Непопулярну бургерну купив Ел Темплтон. Бургерна — і часовий портал у ній — можуть проіснувати ще кілька тижнів на слідах занедбаної текстильної фабрики.

На іншому кінці — Америка під керівництвом Ейзенхауера. А Джон Кеннеді, молодий сенатор від Массачусетсу, ще живий.

Правила «кролячої нори» в минуле викладені на перших сторінках роману. Ел Темплтон, власник бургерної, пояснює їх Джейку Еппінгу, вчителю англійської в місцевій середній школі та головному герою роману:

Пройдіть до задньої частини комори. Зверніть увагу на 60-ватну лампочку над головою. Очікуйте запах сірки. І продовжуйте ходити, поки не відчуєте, що ваша нога впала. Коли ви повертаєтеся, незалежно від того, скільки часу ви залишилися в минулому — 2 дні чи 5 років — у сьогоденні минуло лише 2 хвилини. Кожен раз, коли ви повертаєтеся в минуле, відбувається скидання. Зараз 11:58, і все, що ви робили під час попередньої подорожі, стерто.

Чому варто прочитати книгу

Поєднання любові Кінга до 50-х років і його глибшого пошуку щодо вбивства Кеннеді робить цей роман неймовірно цікавим художнім твором. «11/22/63» — це медитація про пам'ять, любов, втрату, свободу волі та необхідність. Це книга, повна відповідей на запитання:

  • Чи може одна людина змінити ситуацію?
  • Чи можна змінити історію, чи вона замикається сама собою, як гумка?
  • Любов перемагає все?

Усе це створює одну з найкращих історій про подорожі в часі, якою Кінг поділився з усім світом.

Національна книжна платформа України «Yakaboo» запрошує відвідати сайт, ознайомитись з рецензіями про книгу «11/22/63» та купити її за вигідною ціною. Зробити це також можна, відвідавши магазин:

  • адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт);
  • телефон: 0(800)-600-505.

Читати завжди ОК!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...