• Головна
  • Прикарпатцям нагадують, хто і де може вручати повістки, та підстави для перевірки документів
14:00, 28 лютого

Прикарпатцям нагадують, хто і де може вручати повістки, та підстави для перевірки документів

В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних сил України на військову службу.

Законодавством визначено, що чоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані за викликом, тобто після вручення повістки, з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

Виникає багато запитань з приводу вручення повісток: хто і де може перевіряти ваші документи та вручати повістку, яка процедура її отримання, відповідальність за неявку до ТЦК тощо.

На фб-сторінці Безоплатної правової допомоги зібрали найпоширеніші запитання, з якими телефонують до контактного центру системи БПД 0 800 213 103 та підготували відповіді на них, пише “Галка”.

Нормативні-правові документи, якими регламентується питання вручення повісток:

Закон України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» 21 жовтня 1993 року № 3543-XII (далі – Закон № 3543-XII).

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року № 154 «Про затвердження Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки».

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Відповіді на поширені запитання: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...