• Головна
  • Ємність для води – запас потрібен!
Новини компаній
15:47, 13 березня 2023 р.

Ємність для води – запас потрібен!

Новини компаній
Ємність для води – запас потрібен!, фото-1

Запаси питної води на планеті - невичерпні. Для відновлення води в річках необхідно 10-15 діб, в атмосфері – 10-12 діб, ґрунтові води відновлюються кожного року. В природі все заплановано. Інша річ господарська діяльність людини. Перебої у водопостачанні трапляються часто і завжди неочікувано. Тому ємність для зберігання води, встановлена неподалік і наповнена H2O – стає надійним страховим полісом в умовах невизначеності.

Ємність для води – зробити правильний вибір!

Об’єм

Шляхом простого підрахунку можна визначити, який об’єм ємності для води необхідно мати в господарстві. Норма використання чистої води для однієї людини вдень – 1,5 літра для пиття та 20-25 літрів для комфортного життя. Потреби води для бізнесу – різні. Власник має визначати їх самостійно: потреба в ресторані залежить від кількості відвідувачів та довжини меню; салони краси мають врахувати кількість майстрів, що працює; на маленькій автомийці води потрібно більше ніж у великому книжковому магазині; для школи чи дитячого садочка має значення кількість людей, які його відвідують; промисловість і сільське господарство – найбільші споживачі H2O – плануванням має зайнятися кваліфікований спеціаліст.

Матеріал та форми

Нержавіюча сталь найчастіше використовується для виготовлення ємності для води. Вона має відповідати санітарно-гігієнічним нормам та бути такою, що не змінить хімічний склад рідини. Основна їх перевага це довговічність та надійність, недоліком є висока вартість, складність в обслуговуванні, невеликий вибір форм.

Резервуари з пластику – доступні, їх легко транспортувати та встановлювати. Нові технології безшовного виготовлення пластикових виробів робить їх надійними, герметичними та дозволяє зробити ємності різних форм та розмірів. Такі ємності для води не бояться перепаду температур та атмосферних опадів, не потребують спеціального догляду та можуть прослужити не менше 50 років.

Залізобетонні ємності для води використовуються на великих виробничих підприємствах для зберігання великої кількості рідини, проектуються, встановлюються та обслуговуються лише інженерними компаніями і потребують значних грошових вкладень.

Найбільш розповсюджена форма ємності для води – циліндрична, рідше зустрічаються – прямокутні. Але якщо говорити про вироби з пластику – вибір великий і кожен може обрати для себе ту, яка відповідає індивідуальному запиту.

Спосіб установки

Конструктив ємності для води передбачає горизонтальне та вертикальне встановлення. Все залежить від території, де резервуар буде використовуватися. Як правило, горизонтальні частіше обирають для приватних будинків, вертикальні – для промислових підприємств.

В залежності від місця встановлення, водні ємності можуть бути наземними та підземними. Якщо територія, на якій заплановано розташування ємності для води, невелика – то доцільно буде обрати підземну модель. Але при цьому необхідно врахувати: наявність каналізаційних труб та інших підземних комунікацій; глибину залягання підземних вод; наявність доріг з великою кількістю машин.

Ємність для води кожному

Замовити та встановити ємність для води може кожен, кому це потрібно. Витрати на придбання ємності стануть інвестиціями в стабільне майбутнє. Маючи резервуар з водою у приватному будинку, ви позбавите себе від зайвих клопотів та зробете побут простішим. Для малого бізнесу запас води - це можливість працювати незалежно від зовнішніх умов. Для промисловості резервуари з водою - це безперервна налагоджена робота кожного дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...