• Головна
 • Врятуйте посмішку зубними імплантами
Новини компаній
08:18, 15 березня 2023 р.

Врятуйте посмішку зубними імплантами

Новини компаній

Більшість людей протягом життя втрачає зуби. Інколи імплантування - єдиний спосіб відновити цілісність зубного ряду. Імплант - це ортопедична конструкція, яка вставляється в кісткову тканину щелепи на місце видаленого кореня. Вона має специфічну форму гвинта, що допомагає надійно приживлятися. Згодом на гвинт фіксується коронка або місток. Зверніть увагу, що це не те ж, що вкладка під коронку, яка встановлюється на здорове коріння. Встановлення імпланта дозволяє зняти тиск із сусідніх зубів, відновити жувальну функцію і додати впевненості власнику. Адже зубний ряд знову цілий і можна сміливо розмовляти та посміхатися.

Швейцарські імпланти Straumann відомі з 1954 року. Близько чверті всіх використовуваних імплантів виготовлені цією компанією. Тож не варто сумніватися у їхній надійності. Але на імпланти «штрауман» ціна вища, ніж на аналоги.

Імпланти від цієї фірми бувають таких видів: Straumann Bone Level, Straumann Bone Level Tapered, Straumann Tissue Level. Straumann Bone Level - відносяться до преміального класу, тому коштують дорожче. Вони встановлюються на одному рівні з краєм кістки. Це дозволяє обирати різні варіанти протезування і керувати глибиною встановлення імпланта. Straumann Bone Level Tapered завдяки особливій формі, можна встановлювати у м’яку кістку. Обидва види мають спеціальне покриття, яке притягує до себе кров. Це допомагає їм швидше прижитися. Straumann Tissue Level не має такої особливості, але це не робить їх гіршими за попередні. Ціна імплантів Straumann такого типу середня, їх краще встановлювати на фронтальну частину.

Врятуйте посмішку зубними імплантами, фото-1

Як встановлюють імпланти Straumann в Україні

Імпланти можна встановлювати одразу після видалення зуба або пізніше. Також можливе негайне навантаження (встановлення коронки одразу) або відстрочене навантаження після приживлення. Процедура відбувається в три етапи:

 • консультація хірурга;
 • встановлення імплантів;
 • установка формувача ясен.

Лікар проводить огляд, консультується з іншими фахівцями. Разом із пацієнтом підбирає потрібний тип імпланту, колір і форму коронки. Встановлення штучного кореня починається із знеболювання. Не треба думати, що така операція болюча. Вже давно не середньовіччя і стоматологічні процедури можна провести безболісно. Лікар розрізає ясна, готує кісткову тканину та встановлює зубний імплант. Якщо потрібно - встановлює заглушку та зашиває ясна. Якщо штучне коріння швидко отримає навантаження у вигляді коронки, то замість заглушки встановлюють формувач ясен. Він сформує правильний контур.

Далі на пацієнта чекає реабілітація. До кожного випадку лікар дає індивідуальні рекомендації. Але переважно всім треба дотримуватись правильної гігієни ротової порожнини, ополіскувати її, не вживати алкоголь, не палити. Тоді гвинт приживеться швидше.

Переваги імплантів Straumann в Україні

Фірма Straumann доводить якість своїх виробів вже більше півстоліття. Своїми дослідженнями вони зробили процедуру імплантації простою, доступною і зовсім безпечною. Основні переваги Straumann:

 • Виготовлення імплантів лише із чистого титану. Це робить їх довговічними й такими, що швидко приживляються.
 • Можливість використовувати їх при різних випадках втрати рідного зуба. Наприклад, при вроджених проблемах, втраті зуба через хворобу чи травму.
 • Приживаються у 98% випадків. А 2%, коли не приживаються, спричинені індивідуальною непереносимістю матеріалу.
 • Форма максимально схожа на реальне зубне коріння. Це допомагає надійно закріпитися.
 • Протипоказань майже немає. У деяких випадках можна встановлювати при діабеті чи гепатиті.
 • Стерильність конструкції. Зберігаються у контейнерах з необхідною вологістю.
 • Можна використовувати в будь-якому віці.
 • Довічний термін служби.

З яких матеріалів виготовляють? Виготовляють із титано-цирконієвого сплаву 4 покоління. Він пришвидшує остеоінтеграцію. А імпланти з поверхнею SLActive пришвидшують процес у два рази. Вироби Straumann купити можна в Україні.

Отже, втрата зуба — не вирок, адже процедура імплантації доступна для кожного. Це не боляче, штучне коріння максимально схоже до рідного, а новий зуб не відрізнити від «сусідів». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...