• Головна
  • Що станеться з рідиною для вейпу, якщо її залишити на спеці?
Новини компаній
16:00, 14 березня 2023 р.

Що станеться з рідиною для вейпу, якщо її залишити на спеці?

Новини компаній

Досвідчені любителі вейпінгу згодом купують безліч флаконів з жижею і рано чи пізно виникає питання як їх зберігати, особливо актуальним це питання стає в літню пору року, коли ризик псування рідини для електронної цигарки зростає через велику кількість прямих сонячних променів і високої температури. У таких умовах рідина може швидко зіпсуватись і вейпінг може зіпсуватися. Зіпсована рідина для вейпу може призвести навіть до негативних наслідків зі здоров'ям.

До складу жижі для вейпу входять пропіленгліколь (PG), гліцерин (VG) та нікотин. PG та VG є органічними речовинами, тому згодом вони можуть зіпсуватися. Якщо ці речовини зіпсуються, рідина матиме кислий смак та аромат. Це особливо актуально для фруктових сумішей. Правильне зберігання допоможе продовжити термін служби рідини та зберегти її якісний смак. Зберігання рідини для вейпу дуже важливе, щоб не зіпсувати її.

Що станеться з рідиною для вейпу, якщо її залишити на спеці?, фото-1

Як правильно зберігати жижу влітку?

Зберігайте рідину в прохолодному місці, оскільки тепло може зіпсувати її. Воно впливає на молекулярну поведінку рідини. Саме це призводить до розкладання чи зміни смаку. Для зберігання рідини підходить кімнатна температура, але в літню спеку краще уникнути зберігання при кімнатній температурі. Якщо в кімнаті стає надто спекотно, варто відправити її в холодильник чи морозильну камеру. Таке рішення дозволяє уповільнити розмноження бактерій та окислювальні процеси. Під впливом холоду рідина не замерзає, але її консистенція стає густішою.

Якщо ви не збираєтеся використовувати рідину найближчим часом, покладіть її в морозильну камеру. Таким чином, ви не зіпсуєте її, а лише отримаєте менш насичений смак і слабкий удар по горлу.

Де зберігати компоненти для самозамісу рідини

До зберігання компонентів самозамісу загалом застосовуються ті ж правила, що й до зберігання готової рідини, але є кілька нюансів:

  • Місткість для ароматизатора. Вибір матеріалу для місткості впливає термін зберігання електронної рідини. Наприклад, місткості зі скла – найкраще рішення для тривалого зберігання в холодильнику чи шафі. Ароматизатори з часом мають властивість втрачати свій аромат, так що особливу увагу слід приділяти тим флаконам, які вже були відкриті, простежте, щоб кришка була щільно закрита.
  • Зберігання нікотину. Концентрований нікотин - це отрута для людського організму, при попаданні на шкіру може призвести до опіків, при попаданні на очі слід негайно промити місце контакту великою кількістю води й звернутися до лікаря. Тому зберігати нікотин слід у добре захищеному місці.
  • Зберігання гліцерину. Однією з властивостей гліцерину є швидке випаровування, для того, щоб цього уникнути, потрібно його зберігати при низькій температурі в щільно прикритій тарі.

Що станеться з жижею для вейпу, якщо її залишити на сонці?

Вплив тепла та світла прискорює процес старіння молекул рослинного гліцерину та пропіленгліколю, двох основних компонентів усіх рідин для електронних сигарет. Це означає, що молекули швидко руйнуються і не можуть бути відновлені навіть при поверненні до нижчих температур.

Не рекомендується залишати рідину для електронних цигарок у спекотному місці, будь то в машині в теплий день або на підвіконні під прямим сонячним промінням. Вплив тепла та світла істотно впливає на смак, щільність та міцність рідини для електронних цигарок.

Як зрозуміти, що рідина для вейпу зіпсувалась і що з нею робити?

Зіпсована жижа для електронних цигарок змінює колір і смак, важкі компоненти залишаються внизу флакона, легкі переміщаються нагору, відбувається розшарування рідини. Досвідчений любитель вейпінгу розпізнає зіпсовану рідину на око. На жаль, відновити таку жижу неможливо, все, що ви можете зробити, це придбати новий продукт і зберігати його в відповідних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...