![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:30, 16 березня 2023 р.
На Луганщині загинув гранатометник Андрій Кузик з Ямниці
Дуже сумна новина знову надійшла з фронту в Ямницьку територіальну громаду. Під час боїв з російськими окупантами трагічно обірвалося життя ямничанина Андрія Кузика.
Народився Кузик Андрій Миколайович 14 квітня 1984 р. в Ямниці. Від початку російської агресії та повномасштабного вторгнення щиро переживав за свою країну. А коли рідна Ямниця втратила перших Героїв, Андрій твердо вирішив стати на захист Батьківщини та в липні 2022 р. пішов на війну добровольцем. Солдат Андрій Кузик служив на передовій гранатометником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти однієї з військових частин.
12 березня 2023 року Захисник прийняв свій останній бій під час виконання бойового завдання – чергування на вогневій позиції. Загинув Герой внаслідок танкового обстрілу українських позицій військовими формуваннями рф на лінії зіткнення в Луганській області.
![На Луганщині загинув гранатометник Андрій Кузик з Ямниці, фото-1 На Луганщині загинув гранатометник Андрій Кузик з Ямниці, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!”, – йдеться на сайті Ямницької територіальної громади.
Про церемонію прощання та чин похорону буде повідомлено додатково на сторінці громади, інформує “Галка”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...