• Головна
  • Картини за номерами для малюків - з якого віку батьки можуть купити дитині перший набір
Новини компаній
15:58, 22 березня 2023 р.

Картини за номерами для малюків - з якого віку батьки можуть купити дитині перший набір

Новини компаній
Картини за номерами для малюків - з якого віку батьки можуть купити дитині перший набір, фото-1

Сьогодні розмальовку картин за номерами психологи вважають одним із найкращих методів релаксу для дорослих та розвитку творчих здібностей й потягу до мистецтва для дітей. Адже ще великий Да Вінчі вважав, що художні здібності приховані у кожній людині, але для їх розкриття потрібна невелика допомога. Саме цей геніальний винахідник першим почав ділити свої полотна на сегменти, які залишав для зафарбовування певними відтінками своїм учням.

Для чого потрібно залучати малечу до роботі з картинами по номерам

Сьогодні можна купити картини за номерами для живописців-початківців різного рівня, для дітей і дорослих. Особливо корисні такі розмальовки для малюків та школярів. Такий вид творчості допомагає:

  • розвинути дрібну моторику (вчить дотримуватися кордонів області, що зафарбовується);
  • задіяти ліву (логічну) та праву (творчу) півкулі головного мозку;
  • розслабитися, на відміну від гаджетів та смартфонів;
  • розвинути смак до творчості;
  • покращити пам'ять;
  • розвинути уважність та зосередженість;
  • виховати впевненість у своїх силах.

Але якщо вибрати надто складний рівень для перших робіт, це може викликати страх перед завданням та невпевненість. Тому потрібно співвідносити вік і рівень підготовки дитини зі складністю і тематикою картини, що обирається.

З якого віку можна привчати до розмальовок

Картини за номерами раніше були призначені тільки для дорослої аудиторії. А для дітей були лише олівцеві розмальовки с простенькими малюнками та великими полями, які заповнюються певними кольорами.

Але якщо підібрати відповідний сюжет і нескладний рівень, то така робота принесе дитині значно більше позитивних емоцій. Адже вона зможе проявити себе як справжній художник! Доречі, готова робота займе місце не в робочому "зошити для розфарбувань", а прикрасить інтер'єр приміщення.

Картини пропонуються різного рівня складності: від 1 (найнижчий) до 5 (найвищий). Починати працювати із заповненням полотен краще з рівня 1. З такою роботою здатні впоратися діти віком старше 4 років, у яких добре розвинена дрібна моторика і які вже перейшли до вивчення цифр.

Якщо ви хочете малювати разом, доручіть малюкові зафарбовувати великі фрагменти, а самі допоможіть з дрібними деталями. Для самостійної роботи дітям віком 7-8 років вже слід купити картини за номерами в Одесі рівня 2-3. А ось зображення рівня 4 і вище, що містять дрібні деталі, краще заповнювати разом із батьками.

Намагайтеся вибирати тематику картин, цікаву юному художнику, і уважно стежте за його успіхами: будьте готові прийти на допомогу, коли він зіткнеться з труднощами при виборі кольорів або заповненні ділянок малої площі та промальовуванні дрібних деталей або складних контурів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...