• Головна
  • Сувеніри з еко-матеріалів - новий тренд серед бізнес-подарунків
Новини компаній
16:58, 22 березня 2023 р.

Сувеніри з еко-матеріалів - новий тренд серед бізнес-подарунків

Новини компаній
Сувеніри з еко-матеріалів - новий тренд серед бізнес-подарунків, фото-1

Боротьба за екологію та чистоту планети виходить на нову стадію. Сьогодні з екологічно чистих матеріалів, що розкладаються, виробляються пакети в магазинах, одяг, посуд. Не відстають від нового тренду і рекламні компанії: навіть сувенірна продукція має бути створена з матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, і згодом не отруюватимуть повітря та землю. Вони повинні бути нетоксичними та безпечними для людини, а також для флори та фауни.

Чому корисно використовувати еко-матеріали в рекламній продукції

Компанія, що використовує таку продукцію, сприймається як солідна та прогресивна. І це створює образ партнера, який серйозно стурбований своїм майбутнім.

Вироби із екологічно чистої продукції викликають позитивні асоціації. Тому, замовляючи бізнес-сувеніри з логотипом, ви позиціонуєте свій бренд чи компанію як організацію, яка дбає про майбутнє планети, вигідно виділяючись на тлі численних конкурентів. Найбільш популярні такі предмети з натуральних чи перероблених матеріалів з фірмовою символікою, як:

  • сумки;
  • еко-ручки та олівці;
  • папки;
  • еко-блокноти та інше бізнес-приладдя, яке асоціюватиметься з конкретною компанією.

Адже споживачі більш прихильно ставляться до брендів і підприємців, які використовують чисті та безпечні матеріали, які швидко утилізуються у природі, не виділяючи шкідливих речовин.

Оригінальні та нестандартні подарунки

Також чудовою основою для реклами та просування свого бренду стануть оригінальні настільні сувеніри та брендовані набори ялинкових прикрас, адаптованих під фірмовий стиль. Ще пакувальні матеріали (коробки або пакувальний папір у фірмових кольорах та з логотипами компанії) для подарунків. Ялинкові іграшки асоціюються зі святковим новорічним настроєм, тому логотип компанії на таких предметах створить емоційну прихильність до бренду.

Тому оригінальні креативні сувеніри з логотипом своєї фірми стануть прикрасами та сприятимуть святковій атмосфері. При цьому важливо використовувати не тільки безпечні екологічно чисті матеріали (картон, фанеру без формальдегідів та дерево), але й перевірені барвники, які не містять сольвентних розчинників, безпечні для дітей та домашніх тварин.

Корисними стануть не лише подарунки на ялинку, а й дзеркала у дерев'яній оправі, багаття з дерева, фірмові блокноти у дерев'яних обкладинках, чохли для мобільного телефону з екологічно чистих матеріалів та багато іншого. Вкладаючи в проектування таких подарунків любов і душу, ви досягнете найкращих результатів у просуванні свого бренду та привернете увагу до своєї продукції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...