• Головна
  • Перестало битися серце “прикарпатського соловейка” Михайла Сливоцького
08:00, 26 квітня

Перестало битися серце “прикарпатського соловейка” Михайла Сливоцького

Перестало битися серце “прикарпатського соловейка” Михайла Сливоцького

25 квітня перестало битися серце прикарпатського соловейка, тенора Михайла Юрійовича Сливоцького.

Про це повідомили на сайті Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, інформує “Галка”.

Михайло Сливоцький закінчив музичний відділ Коломийського педагогічного училища (1966), музичний факультет Iвано-Франківського пед. iнституту iм. В. Стефаника (1973). І все своє трудове і творче життя присвятив Прикарпатському університету: працював тут з 1973 викладачем з постановки голосу, з 1979 – старшим викладачем, з 1983 – доцентом, з 1997 – професором кафедри музики i хореографії, з 2002 – завідувачем кафедри співів та диригування Інституту мистецтв ПНУ.

За період своєї педагогічної діяльності підготував сотнi випускників, якi спiвають у професiйних колективах, викладають в музичних закладах області та України. З 1968 – активний учасник музичної народної творчостi, учасник чоловічого вокального квартету „Легiнь” (упродовж 35 рокiв).

Його виконавськiй манерi було притаманне глибоке проникнення у пiсенний твiр, тонке розумiння поетичної i музичної мови, м’який лiризм i щира задушевнiсть.

Активний дiяч мистецького життя мiста: один iз органiзаторiв Всеукраїнського конкурсу хорової музики iм. Д. Сiчинського, Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Іри Маланюк, часто очолював журi Мiжнародних, обласних та мiських фестивалiв солiстiв-виконавцiв.

Впродовж 12 рокiв очолював обласне вiддiлення Всеукраїнської музичної спiлки, член Конгресу української iнтелігенцiї. Органiзатор концертiв i конкурсiв, присвячених iсторичним та лiтературним датам України.

Нагороджений Почесною грамотою Президiї Верховної Ради України (1989), грамотами МКМУ, Бiлорусi, нагрудними знаками. Творчий та науковий доробок: 2 грам-платiвки, 5 муз. фiльмiв, в т.ч. „Спiвають гори” (1988), фондовi записи в Києвi, Львовi, Чернiвцях, Івано-Франківську та за межами України, СД диск „З піснею у серці” (2009); 20 наук. i наук.-пед. праць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...