• Головна
  • Бізнес Івано-Франківської області може купувати електроенергію в нового постачальника
Партнерський матеріал
10:04, 21 травня

Бізнес Івано-Франківської області може купувати електроенергію в нового постачальника

Партнерський матеріал

На ринку електропостачання з’явився принципово новий продукт, який YASNO розробив спеціально для малого та середнього бізнесу. З ним підприємства можуть змінити електропостачальника повністю онлайн, сплачувати за електроенергію за фіксованою ціною та обирати зручні терміни розрахунків.  

Сьогодні українські підприємства можуть вільно змінювати електропостачальника, обираючи найбільш вигідні для себе умови. Проте більшість малих та середніх бізнесів ще жодного разу не скористалися цим правом. Одна з головних причин – це складність самого процесу для підприємців. Як правило, їм необхідно збирати чимало документів, а потім витрачати час на візит до центру обслуговування та укладання угоди. Ще одна незручність – це коливання ціни на електроенергію. Для юридичних споживачів вона щомісяця може бути різною та залежить від зміни ціни на ринку.  

YASNO, який забезпечує електроенергією вже понад 80 тис. компаній по всій Україні, створив комплексне рішення для малого та середнього бізнесу. ФОПам та невеликим підприємствам постачальник пропонує:

  • Вибір моделі оплати 

YASNO розробив декілька тарифних планів. Між собою вони відрізняються періодом постачання та умовами оплати. Тепер кожен бізнес може обрати найбільш зручний для себе варіант розрахунків: повна чи часткова передоплата (при споживанні до 20 тис кВт∙год на місяць) або оплата рівними частинами замовленого обсягу (при споживанні до 3 тис кВт∙год на місяць). 

  • Фіксований тариф 

Незалежно від обраного тарифного плану, клієнт отримає фіксований тариф на весь період дії договору. Це захистить бізнес від будь-яких стрибків ціни на ринку електроенергії, а також дозволить чітко планувати витрати на кілька місяців вперед. 


  • Онлайн-приєднання 

Підключитися до тарифу можна повністю онлайн та без жодного паперового документа, email чи дзвінка. Проста форма на сайті YASNO із використанням Дії, Bank ID та інших державних онлайн-сервісів дозволяє автоматично компонувати весь необхідний пакет документів та підписувати їх за 2 хвилини. Вся інформація, на збір якої клієнт міг би витратити декілька днів, буде завантажена автоматично. Клієнту залишиться лише вказати EIC-код лічильника та плановий обсяг споживання. Відправка заявки займе декілька хвилин, а протягом 3-х робочих днів надійде відповідь від постачальника про перехід на нові умови. 

  • Сучасні сервіси та онлайн-оплата 

Після приєднання бізнес отримає доступ до Особистого кабінету з розширеними функціями. Тут юридичний клієнт матиме змогу сплачувати рахунки як фізична особа - звичайною банківською карткою, за допомогою Google Pay чи Apple Pay. Розраховуватися за електроенергію також можна через viber-бот в декілька кліків. 

«Новий продукт YASNO повністю адаптований під потреби малого та середнього бізнесу. Це унікальне рішення з точки зору поєднання зручних умов оплати, фіксованої ціни, повністю диджиталізованих процесів приєднання та обслуговування. Переконані, тепер підприємці зможуть видихнути та займатися бізнесом. А з питаннями електроенергії все буде максимально просто та ясно», - сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Бізнес Івано-Франківської області може купувати електроенергію в нового постачальника, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#YASNO #електропостачальник #Ясно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...