• Головна
  • Гімнастки з Івано-Франківщини вибороли "срібло" на чемпіонаті України
20:00, 16 травня 2023 р.

Гімнастки з Івано-Франківщини вибороли "срібло" на чемпіонаті України

Прикарпатські спортсменки вибороли "срібло" у командному заліку на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який відбувся 12-15 травня в Івано-Франківську. Про це повідомили на Facebook-сторінці гімнастичної школи олімпійського резерву № 1.

Команду дівчат представляли майстриня спорту Маріанна Кінюк, кандидатка в майстри спорту Каміла Зеленіна, І розряд — Аліна Пахолюк та Віра Журавель, II розряд — Євгенія Жилюк.

В особистій першості на змаганнях Аліна Пахолюк (І розряд) виборола "золото", Євгенія Жилюк (II розряд) — 2 місце, Маріанна Кінюк (МС), Каміла Зеленіна (КМС), Віра Журавель (І розряд) та Яна Червак (II розряд) посіли 4 місця, Марина Кліщевська — 5 місце, Марія Мазуркевич — 8 місце та Софія Бутова — 10 місце.

Усі гімнастки — вихованки Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1.

Команда хлопців посіла 7 місце у командному заліку на чемпіонаті України. До складу збірної увійшли Віктор Михайлович, Данило Левко, Микола Юзифишин, Андрій Рудяк та Станіслав Паламарчук.